Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Lotion - Saç Bakım Seti
Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Lotion - Saç Bakım Seti

Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Lotion - Saç Bakım Seti (7584)

0,00
Marka : Nocicept
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 79,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 71,91 TL(KDV Dahil)

Nocicep Hassas ve Saçlı Deri Olgularında Saç Bakım Seti.

Nocicept Balanced HS & HSCL Hair Shampoo & Lotion
Saç Bakım Seti.


Nocicep Hassas ve Saçlı Deri Olgularında Saç Bakım Seti.

  Saçlı deride seboreik dermatit, pitriazis kapitis simpleks (dandruff), psoriasis gibi kaşıntı ve yanma-batma hissinin yanı sıra yoğun kepek oluşumu yaşam kalitesini olumsuz etkiler.
Nocicept balanced HS ile bu olgularda her banyoda tahrişi önleyen, güvenli ve güçlü bir temizlik sağlanırken kepek oluşumunu azaltmak mümkündür.
Banyoda Nocicept balanced HS kullandıktan ve saçlar bir havluyla nazikçe kurulandıktan hemen sonra Nocicept balanced HSCL losyon saçlı deriye hafif bir friksiyonla uygulanır. Losyon uygulaması banyo yapılmadığı günlerde de günde bir kez akşamları yapılabilir.

İçeriklerindeki zinc pritihione'un yanısıra strontium chloride hexahydrate ile substans P baskılanır ve nörojenik inflamasyon önlenerek buna bağlı semptomların giderilmesine yardımcı olunabilir. Losyon içindeki nemlendirici ajanlar saçlı derinin daha nemli olmasına ve saçlı deri bütünlüğünün korunmasına katkıda bulunur.

Nocicept balanced HS ve Nocicept balanced HSCL gereksinim duyulduğu her olguda sürekli kullanılabilir.

Kullanım Şekli:

Balanced HS: Yalnızca haricen kullanılır. Her banyoda istenildiği sıklıkta kullanılabilir. Balanced HSCL: Yalnızca haricen kullanılır. Her banyodan sonra veya günlük olarak saça friksiyon yapılarak istenilen sıklıkta kullanılabilir.

 
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.