Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
New Life EFA Vit Fruity Omega 3 Şurup 120 ml
New Life EFA Vit Fruity Omega 3 Şurup 120 ml

New Life EFA Vit Fruity Omega 3 Şurup 120 ml (4602)

0,00
Marka : New Life
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 55,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 52,25 TL(KDV Dahil)

New Life Multivitaminli Omega-3 Balık Yağı Şurubu

New Life EFA Vit Fruity OMEGA 3 Şurup 120 ml

New Life EFA Vit Fruity OMEGA 3 Şurup 120 ml

Multivitaminli Omega-3!

     Ürün İçeriği:
   Toplam OMEGA-31050 mg   
   EPA500 mg   
   DHA340 mg   
   EPA + DHA840 mg   
   A Vitamini800 mcg   
   D Vitamini5 mcg   
   E Vitamini10 mg   
   C Vitamini60 mg   
   B1 Vitamini1,4 mg   
   B2 Vitamini1,6 mg   
   B3 Vitamini18 mg   
   B5 Vitamini6 mg   
   B6 Vitamini2 mg   
   B12 Vitamini1 mcg   
   Folik Asit200 mcg   
   Biotin150 mcg   

Etkisi:
DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.  
 
Neden EFA-VIT?

EFA-VIT, NEO-3 ve WisdOM-3 İleri Omega-3 Teknolojileri ile üretilmiştir. Bu sayede;
  • üretilen balık yağında balık tadı ve kokusu minimize edilmiştir. Vitaminler ve diğer besin öğelerinin ilave edilmesine izin verir.
Uyarılar:

Besin takviyesidir. Tedavi edici özelliği yoktur.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce çalkalayınız. Bu ürün direkt olarak tüketilebileceği gibi, su, meyve suyu ya da yoğurda karıştırılarak da tüketilebilir.

New Life EFA Vit Fruity OMEGA 3 Şurup 120 ml

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Ürün Miktarı
120 Ml
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.