5,0 (0)
Ürün Kodu : 2244
Barkod : 7640128140832

New Life EFA Vit Fruity Omega 3 Şurup 120 ml

Marka

  Tükendi!  

New Life EFA Vit Fruity OMEGA 3 Şurup 120 mlMultivitaminli Omega-3!

     Ürün İçeriği:
   Toplam OMEGA-3 1050 mg   
   EPA 500 mg   
   DHA 340 mg   
   EPA + DHA 840 mg   
   A Vitamini 800 mcg   
   D Vitamini 5 mcg   
   E Vitamini 10 mg   
   C Vitamini 60 mg   
   B1 Vitamini 1,4 mg   
   B2 Vitamini 1,6 mg   
   B3 Vitamini 18 mg   
   B5 Vitamini 6 mg   
   B6 Vitamini 2 mg   
   B12 Vitamini 1 mcg   
   Folik Asit 200 mcg   
   Biotin 150 mcg   

Etkisi:
DHA beynin normal gelişimi ile göz ve sinir sisteminin gelişimine yardımcı olur.  
 
Neden EFA-VIT?

EFA-VIT, NEO-3 ve WisdOM-3 İleri Omega-3 Teknolojileri ile üretilmiştir. Bu sayede;
  • üretilen balık yağında balık tadı ve kokusu minimize edilmiştir. Vitaminler ve diğer besin öğelerinin ilave edilmesine izin verir.
Uyarılar:

Besin takviyesidir. Tedavi edici özelliği yoktur.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce çalkalayınız. Bu ürün direkt olarak tüketilebileceği gibi, su, meyve suyu ya da yoğurda karıştırılarak da tüketilebilir.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER