5,0 (0)
Ürün Kodu : 11233
Barkod : 7640128140870

New Life EFA S-1200 & Efa Daily Omega 3 Balık Yağı Özel Fırsat Paketi

Marka

  Tükendi!  

New Life EFA S-1200 & Efa Daily Omega 3 Balık Yağı Özel Fırsat Paketi


2 Orjinal Kutu New Life Efa S-1200 Omega 3 Balık Yağı ve 1 Kutu Efa Daily Omega 3 Balık Yağı İçeren Özel Fırsat Paketi

New Life
EFA S-1200 Omega 3 Balık Yağı 45 Kapsül


New Life Efa S-1200 Omega 3 Balık Yağı Kapsülleri Balık Jelatininden Üretilmiştir.
 

İçeriği:

Balık Yağı 1200 mg, Omega 720 mg, EPA 396 mg, DHA 264 mg   
Diğer Yağ Asitleri 60 mg, Kalori    12,5 kcal   

 
Kullanımı:

Günde 1 kapsül EFA S-1200 kullanılması tavsiye edilir.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

New Life Efa Daily Omega 3 Balık Yağı 30 Kapsül

İçeriği:

Balık Yağı     670 mg, Omega 3, 402 mg, EPA 221 mg, DHA 147 mg   
Diğer Yağ Asitleri 34 mg, Kalori, 7 kcal
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER