Neostrata Ürünleri

ABD merkezli yürüttüğü bilimsel araştırmalarla dermokozmetik alanında kendi özel formüllü ürünlerini geliştiren Neostrata, ABD'deki laboratuvarlarındaki uzmanlarla birlikte cilt ve vücut için oldukça geniş bir içeriğe sahip ürünler geliştiriyor. İçeriğindeki organik ve doğal bileşenlerle doğal ürünler arayanların ilk tercihi olan markalardan biri haline gelen firmanın her cilt tipine uygun bakım ve kozmetik ürünleri bulunmakta.

Neostrata markası pek çok ürününde Beta Hidroksi ve Alfa Hidoksi meyve asitleri kullanıyor. Cilt onarıcı ve yenileyici etkiyi maksimize eden bu bileşenler doğal kaynaklardan elde edilmekte, bu sayede cilde zarar veren sentetik kimyasalların kullanımına ihtiyaç kalmamakta. Her cilt tipi için farklı cilt sorunlarına uygun ürünleri formüle eden Neostrata ihtiyaçlara yönelik çözüm formülleri üretiyor. Neostrata Matrix Support gündüz bakım kremi cilt dokusunu yenileyici, gençleştirici ve sıkılaştırıcı etkisiyle markanın yoğun ilgi gören ürünleri arasında. Yağlı ve sıkça akne problemi yaşayan ciltlere sahip olanların en büyük şikâyeti olan fazla sebum üretimini baz alarak sebum üretimini minimize edecek ve cildi yağ partiküllerinden arındıran ürünleriyse ABD'deki gibi ülkemizde de markanın en çok satanlarından. Aşırı sebum üretimi cildin sivilcelenmesine, yağlanmasına ve aknelerin oluşmasına neden olduğundan yağlı cilt tipine sahip ve akne sorunu yaşayanlar Neostrata Oil Control jel kullanmayı tercih ediyor.

Leke giderici, losyon, göz kremi, temizleyici, sebum düzenleyici, akne giderici, gece bakımı, sıkılaştırıcı ve yenileyici cilt bakım ürünleri ile tüketicilerin ilgisini çekmiştir. Bir ABD markası olan Neostrata bütün bu geniş ürün yelpazesine yakın geçmişte bünyesine kattığı Exuviance, CoverBlend ve Psorent gibi firmaların ürünlerini de dâhil etti. Neostrata cilt bakım ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olmak için ürün kataloğumuz inceleyebilir ve bir tıkla hemen sipariş verebilirsiniz.