YENİ ÜRÜNLER
Nature's Bounty Saw Palmetto Plus Pygeum 60 Softgel
Nature's Bounty Saw Palmetto Plus Pygeum 60 Softgel

Nature's Bounty Saw Palmetto Plus Pygeum 60 Softgel (5180)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 68,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 65,07 TL(KDV Dahil)

Nature's Bounty %100 Doğal Saw Palmetto ve Pygeum İçeren Bitkisel Yumuşak Jel Kapsül

Nature's Bounty Saw Palmetto Plus Pygeum 60 Softjel

Nature's Bounty Saw Palmetto Plus Pygeum 60 Softjel


Nature's Bounty %100 Doğal Saw Palmetto ve Pygeum İçeren Bitkisel Yumuşak Jel Kapsül
İçindekiler
 
Her softjelde;
 
Saw Palmetto komplex karışımı 95 mg
Saw Palmetto Ekstresi 80 mg
(Serenoa repens (meyve), Serbest yağ asidi&sterol 68 mg)
Pygeum Africanum Kabuk Ekstresi 10 mg
(Sterol 1.2 mg (%12))
Uva-Ursi 5 mg
(Arctostaphylos uva-ursi (yaprak), Arbutin 0,5 mg (% 10))
Kabak çekirdeği yağı ekstresi 40 mg
(Cucurbita pepo)
 
Kullanım Önerisi
 
Günde 4 defa 1'er softjel, tercihen yemek zamanı.
Nature's Bounty
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.