YENİ ÜRÜNLER
Nature's Bounty MNP 100 Kaplet
Nature's Bounty MNP 100 Kaplet

Nature's Bounty MNP 100 Kaplet (5187)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 144,78 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 137,55 TL(KDV Dahil)

Nature's Bounty %100 Doğal MNP Vitaminler İçeren Kaplet Tablet

Nature's Bounty MNP 100 Kaplet

Nature's Bounty MNP 100 Kaplet


Nature's Bounty %100 Doğal MNP Vitaminler İçeren Kaplet Tablet
 
İçindekiler:
 
Her 3 kaplette;
Standardize kara yılan otu (black cohosh) kök ekstresi (Cimicifuga racemosa) (Triterpen glikozitleri 4 mg (%2.5)) 160 mg
 
Standardize soya izoflavonları (%40 İzoflavon, 63 mg) 157 mg
 
Çin melekotu (dong quai) kökü (Angelica sinensis) (37,5 mg ekstreye eşdeğer (4:1)) 150 mg
 
Meyan (licorice) kökü (Glycyrrhiza glabra) (37,5 mg ekstreye eşdeğer (4:1)) 150 mg
 
Hayıt meyvesi (Vitex agnus-castus) (37,5 mg ekstreye eşdeğer (4:1)) 150 mg
 
Kalsiyum (Kalsiyum karbonat) 386 mg
 
Kullanım Önerisi
 
Günde 3 kaplet, tercihen yemek zamanı.

Nature's Bounty Ürünlerinde

Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, buğday, maya, balık ve sodyum içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

 

Nature's Bounty
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.