Nature's Bounty Fish Oil 500 mg Omega-3 60 Softgel (5214)

0,00
Marka : Natures Bounty
İndirim Oranı : %1 İndirim
Fiyat : 35,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 35,15 TL(KDV Dahil)

% 100 Doğal Fish Oil Bakık Yağı ve Omega 3 İçeren Softjel Yumuşak Kapsül

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Nature's Bounty Fish Oil 500 mg Omega-3 60 Softgel

Nature's Bounty Fish Oil 500 mg Omega-3 60 Softgel


Nature's Bounty %100 Doğal Fish Oil Bakık Yağı ve Omega-3 İçeren Softjel Yumuşak Kapsül
 
İçindekiler:
 
Her 1 Softjel de;
 
Balık yağı 500 mg
Total Omega-3 yağ asitleri 150 mg
Eikosapentaenoik asit (EPA) 80 mg
Dokosahegzaenoik asit (DHA) 50 mg

Kullanımı:
 
Günde 1-2 softjel, tercihen yemek zamanı
 

Nature's Bounty Ürünlerinde

Şeker, nişasta, süt, laktoz, soya, gluten, buğday, maya, balık ve sodyum içermez. Sentetik renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu kullanılmamıştır.

 

Nature's Bounty
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.