Natrol Phase 2 60 Tablet (10490)

Marka : Natrol
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 158,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 134,00 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Doğal 5-HTP, Yeşil Çay ve Kafein İçeren Bitkisel Tablet

Natrol Phase 2 60 Tablet

Natrol Phase 2 60 Tablet


Doğal 5-HTP, Yeşil Çay ve Kafein İçeren Bitkisel Tablet

Kullanımı: Yemekle birlikte günde 2 defa 2'şer adet Natrol Phase 2 Tablet

İçeriği:
Beyaz fasülye     750 mg     
Yeşil çay     270 mg
Kafein     75 mg     
5-HTP     75 mg

Dikkat : Takviye edici gıdadır, ilaç değildir,
Kafein içerir. çocuklar veya hamile kadınlar için tavsiye edilmez.
Günlük tüketim için önerilen porsiyonunda 150 mg kafein içermektedir.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.