Mustela çok kuru ve atopik cilde sahip bebeklerin kullanımına uygun nemlendiricili ürünlerdir. Bebek ve çocukların çok kuru cildini ferahlatmak ve yatıştırmak için ideal ürünleri bünyesinde barındırır. Ayrıca koruma destekli formüle edilmiştir. 4 hijyen ve cilt bakım ürünlerine sahiptir. Medikal gözlem altında yapılan araştırmalar ile doğumdan itibaren kullanılan ürünlerdir. Bebeklerin ve çocukların hassas ciltlerine uygun formüle edilmiştir. Mustela Stelatopia Cleansing Cream dirsek, bilek ve diz arkalarında oluşan hasarları ve yaraları hafifletmek için kullanılır. formülünde parfümi sabun ve paraben içermez. Yenidoğan ve çocuklara banyo sonrası uygulanır. Kaşınma ve tahrişi hafifletir.
Yeni doğan bebeklerde atopik dermatit yüz de, çene ve yanak kısımlarında görülür. Bebekler için yardımcı bakım ürünüdür.
80,33 TL KDV Dahil
94,50 TL KDV Dahil
Mustela stelatopia atopik kuru ciltlere özel lipid yenileyici balsam cildi nemlendirmeye ve cildin bariyerini güçlendirmeye yardımcı olabilir
67,92 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
Özel iyileştirici bakım kremi cildi nemlendirerek tahrişi önlemek için kullanılan bakım kremi
67,92 TL KDV Dahil
79,90 TL KDV Dahil
Yeni doğan bebeklerde atopik dermatit yüz de, çene ve yanak kısımlarında görülür. Bebekler için yardımcı bakım ürünüdür.
42,42 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
Yüz ve vücut bölgesindeki kuruluk ve kızarıklık için kullanılan bakım yağı
53,47 TL KDV Dahil
62,90 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.