Dr Murad Hakkında

Dr Murad markası artık sadece Murad oluyor. Dermatolog Dr Howard Murad' ın kendi adını taşıyan markası Dr Murad yeni dönemde marka adını Murad olarak yeniledi. Logo ve ürün ambalajlarında isim değişikliği yapan marka müşterileri ve potansiyel müşterileri tarafından artık Murad olarak anılacak!

Murad Markasının Tarihçesi

1989 yılından beri 40' ı aşkın ülkede satış yapan marka; yeniliklerle dolu ürünleriyle göz dolduruyor. Türkiye pazarına da 2006 yılında giren Murad, o günden bugüne ülkemizde yerini koruyor.

Cilt bakımı ve güzelliği için geliştirdiği ürünler ile göz dolduran Murad, Amerika' da en çok satan markalar arasında bulunuyor. Yeni dönemde yeni ismi ve pazarda yeniliklerle sizleri bekleyen yenilikçi formüle sahip bakım ürünleriyle Türkiye' de dermokozmetik markalar arasında önemini koruyor.

Dermatolog Dr Howard Murad, Murad markasında cilt bakımınız için geliştirdiği ürünlerin yanında kendi felsefesi ve metoduyla verdiği sırlar ile cildiniz için önemli tüyolar paylaşıyor. Kadınları en iyi anlayan 50 erkekten biri seçilen Dr Howard Murad, hem verdiği tavsiyeler hem de mükemmel ürünleriyle cilt bakım gurusu olarak adlandırılıyor.

Murad ürün çeşitliliği olarak cilt tipine ve ihtiyacına yönelik geliştirdiği ürünler ile dikkat çekiyor. Ürünler cilt ihtiyacına göre kırışık yaşlı ciltler, lekeli ciltler, kuru ciltler, yağlı/ akneli ciltler, gözenekli ciltler, kızarık/hassas ciltler olarak bölümlendiriliyor. Kullanıcılar ve potansiyel müşterileri en doğru ürünü sunmak için hem ürün çeşitliliğiyle hem de mükemmel formülüyle adından sıkça söz ettiriyor.

Ürün serileri ile de dermotolojik çözümler sağlayan, cilt tipine yönelik bakım ürünleriyle göz dolduruyor. Hem Türkiye' de hem de Dünya' da pek çok ülkede adından söz ettiren marka artık yenilikçi, cildinizi düşünen mükemmel ürünlerini Murad adı altında sergiliyor.

Tüm Murad Ürünleri
FIRSAT ÜRÜNLERİ
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.