Mineaderm Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream 20ml - Göz Çevresi Kremi (7189)

0,00
Marka : Mineaderm
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 136,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 129,20 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Mineaderm Gözaltı Torbaları ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Mineaderm Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream
Mineaderm Gözaltı Torbaları ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi


Mineaderm Kök Hücre Teknolojisi İle Üretilmiş Gözaltı Torbaları ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi

Mineaderm Gözaltı Torbaları ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi   Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream yoğun yapılandırıcı etkisi ile göz çevresinin sıkılaşmasına, gözaltında oluşan torbalara ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.
Kök hücre teknolojisi ürünü Regenistem Red Rice ve diğer güçlü aktifler Eyeliss, Matrixyl, Riboxyl, Shea Butter bileşimiyle, zamanla hasar gören hücrelerin yenilenme hızını artırmayı destekler. Göz çevresini derinlemesine nemlendirerek, uzun süre koruma sağlar.
Mineaderm Gözaltı Torbaları ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Kremi cildin doğal nem bariyerini yeniden yapılandırmaya ve onarmaya yardımcı olur., içeriğindeki güçlü aktifler VCIP, Belides, Regenistem Red Rice, Shea Butter, Retinyl Palmitate bileşimiyle, leke sorunu ve renk tonu eşitsizliği yaşayan ciltlerin, doğal rengini korumaya, canlı görünümünü yeniden kazanmasına ve yeni lekelerin oluşumunu önlemeye yardımcı olur.
Mineaderm Advanced Defense Rejuvenating Eye Cream ciltte oluşan güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve sivilce izlerinin görünümünü düzenler.