Avene Ürünleri

Avene Avrupa'nın en büyük dermokozmetik markası olarak gösterilmektedir. Pek çok cilt hasarlarına çözüm sunan ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Avene Dünyaca ünlü bir marka olan Avene kozmetik sektörünün en köklü dermokozmetik isimlerinden biridir ve markanın bu köklü tarihinin yanı sıra bugün Avrupa'nın en büyük dermokozmetik şirketlerinden biri olması da, ürünlerinin Avrupalı ülkeler ve özellikle ABD'de yoğun ilgi görmesinde etkilidir.

Avene termal suyu üzerinde yaptığı incelemeler neticesinde bu termal suyun cilt sorunlarının tedavisinde etkili olduğunu fark eden marka, zamanla bu sağlık açısında pek çok fayda barındıran bu termal suyu kullanarak özel dermokozmetik ürünler geliştirmiştir. Avene geliştirdiği ürünlerin özel yapısı ve özellikle cilt bakımındaki yüksek etkisiyle pek çok alanda sektörün en önemli markası olarak kabul edilmektedir.

Son yıllarda Avene, cilt bakımı ürünlerine güneş kremi ürünleri de eklemiş ve her zaman olduğu gibi güneş kremleriyle de fark yaratan bir çözüm olmayı başarmıştır. Avene, güneşin insan cildi üzerindeki zararlı etkilerini azaltmak ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için üstün koruyucu özelliğe sahip özel formüllü ürün seçenekleri sunar. Tüm bu geniş yelpazeye yayılan ürünlerin yanı sıra günlük kullanıma hitap eden, gün boyunca cildin güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olan güneş koruma ürünleri de geliştirmektedir. Cildin sürekli olarak güneşin yaşlandırıcı etkilerden korunmasını sağlayan bu ürünler, ülkemiz gibi yıl boyunca uzun süre boyunca doğrudan güneş ışınlarına maruz kalan coğrafyalar için cildinin genç kalmasını isteyen kadınların tercihidir.

Sizin için sağlıklı olan bu ürünleri tercih etmeniz mükemmel çözümler elde etmeniz açısından önemlidir ve Avene güneş koruma serisi bu konuda her yaştan kadının tercih edebileceği en kaliteli, en çok önerilen bir seridir. Avene ürünlerine sitemizde bir tıkla ve çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Avene Leke Ürünleri

Güneş, yaşlılık ve hamilelik döneminde oluşan lekeler zaman geçtikçe rahatsızlık verebilir. Özellikle el ve yüz bölgelerinde sıklıkla görülür. Bu lekelerin azalması ve oluşmasının önlenmesi için Avene leke ürünleri kullanılmalıdır. Avene leke giderici krem bakım ürünü ile cildi lekelerden korunması ve oluşmasını önlemek için idealdir. Diğer bir lekelenme ise sivilce ve akne lekeleridir. Sivilcelerin sıkılması ve özensiz davranılması ciltte lekelere neden olabilir. Avene Cleanance ürünü ile bu lekelerin giderilmesi ve bir daha oluşmaması için uygulanır. Leke ve morluk gibi ciltte oluşan kusurları kapatmak için Avene morluk kapatıcı stick kullanılır. Avene Couvrance stick ile ciltt oluşan hasarları kapatabilir ve cildin pürüzsüz görünmesi sağlanabilir.

Avene Güneş Ürünleri

Güneş ürünleri cildin sağlığı ve görünümü için oldukça önemlidir. Güneş cilde yararlı olsa da fazlası cildin kurumasına, nemsizleşmesine, lekelenmesine ve kırışıklıkların oluşmasına neden olmaktadır. Avene güneş koruma bakım ürünleri cildin sağlığı için önemli ürünlere sahiptir. Yaz aylarında plajda ya da dışarda güneşten korunmak için Avene güneş spreyi ile cildi güneşten koruyarak daha rahat bir gün geçirmeyi hedeflemektedir. Güneşe fazla maruz kalmamak gerekir. Fakat çalışma hayatı buna engel olmamaktadır. Avene güneş kremi ürünleri ile cildin uzun süre güneşten koruyarak nemlenmesini sağlamaktadır. Bileşimindeki Avene Termal suyu sayesinde güneşe maruz kalmış cildi yatıştırmak ve güneşin sebep olduğu cilt hasarlarının gidermek için Avene güneş losyonu önemli rol oynamaktadır.

Avene Cilt Kızarıklıkları için Ürünler

Hassas ve alerjik ciltlerde kan damarları cilt yüzeyine daha yakındır. Özellikle sıcak ve aşırı güneşli havalarda kan damarları genişleyerek kanlanmalar görülür. Ciltte uygulanan yanlış ürün ya da tedavi yapılan cilt tahrişe uğrayarak cildin kızarmasına neden olabilir. Açık tenli kişilerin kan damarları yüzeye yakın olduğu için pembemsi bir görünüme neden olarak kötü bir görüntüye neden olabilir. Ciltte oluşan kızarıklıkların Avene bakım kremleri ile önüne geçilebilir. Ayrıca Avene Kızarıklık Kapatıcı Stick ürünleri ile daha pürüzsüz bir cilde sahip olunabilir. Hassas ciltler kızarıklıkların yanı sıra yanma, kaşınma ve pullanma gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Avene hassas ciltler için kızarıklık kremi ile cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Tahriş Olmuş Cilt

Sızıntılı veya sızıntısız cilt tahrişlerinin dermatolojik bir müdahale sonrası yenilenmeye ihtiyaç duymaktadır. Cildin tahriş olmasının nedenleri yanlış ürün kullanımı, bakım yapmama ve dermatolojik müdahalelerdir. Tahrişler ciltte yaralara ve kuruluğa neden olabilir. Avene yara kapatıcı krem ile cildin pürüzsüz ve bakımlı görünmesi için idealdir. Yaraların giderilmesi için Avene yara kapatıcı ve onarıcı losyonu ile cildi yaralardan temizlemek mümkündür. Cildin sıklığını geri kazanmasında ve kırışıklıkların giderilmesi ve ciltte hücreler arası boşlukların doldurulması için gerekli olan maddelerin üretimini arttırarak gün be gün kırışıklıkların görünümünü azaltmak için Avene karma ciltlere özel bakım seti ile kırışıklıkların bakımı için oldukça önemlidir.

Atopik Cilt Ürünleri

Atopik çocuklarda ve yetişkinlerde görülen bir cilt rahatsızlığıdır. Ciltte yarattığı etkiler ise kaşıntı, döküntü, kızarıklık ve nemsizlik gibi ciddi sorunlardır. Özellikle çocuklar için eziyet haline gelir. Yeme ve uyku alışkanlığı bozularak ailenin dengesi bozulabilir. Atopik ciltler çevresel etkilerden zarar görerek ilerleyebilir. Bunun için Avene temizleyici ürünleri düzenli olarak uygulanmalıdır. Kaşıntının yatışması ve cildin nemlenmesi için Avene yatıştırıcı nemlendirici kremleri ile günlük olarak cilt bakımı yapılabilir ve korunabilir.

Avene Nemsiz Ciltler için Ürünler

Nemsiz ciltlerin en büyük sorunlarından biri de kırışıklıktır. Cilt susuz kaldığı ve nemlendirilmediği sürece kurumaya ve kırışıklıkların oluşmasına mahkumdur. Nemsizliğin nedenleri ise güneş, rüzgar ve mevsim değişiklikleridir. Bu dönemlerde cildin bakımı ve nemlendirilmesi gerekmektedir. Dermokozmetiklerin yanı sıra günde en az 2.5 litre su içilmelidir. Gündüzleri güneşe maruz kalmamak için Avene Güneş Korumalı Nemlendirici ürünleri kullanılmalıdır. Kuru ve pul pul dökülen ciltler için Avene Nemlendirici Krem kullanılarak kuruluğun önüne geçilebilir. Tüm ciltlerde oluşan nemsizlik problemini gidermek için Avene kuru ciltler için nemlendirici ürünlerini kullanabilirsiniz.

Avene Cleanance Ürünleri

Yağlı ciltlerin bakımı için formüle edilen Avene Cleanance ürünleri piyasaya sunulmuştur. Sebum salgısını ve tahrişleri azaltmak için kullanılan ürünlerdir. Yağlı ciltlerin sorunlarından biri olan parlama sorununu Avene yağlı ciltler için matlaştırıcı ürünler olan Avene matlaştırıcı losyon ve Avene matlaştırıcı arındırıcı losyon ile cilt parlamasını ve sebum salgısını azaltmak için kullanılmaktadır. Temizlenmeyen ve sebumu dengelenmeyen ciltte akne ve siyah noktalar oluşur. Bakım yapılmadığı sürece ciltte lekelere ya da izlere neden olabilir. Avene Akne kurutucu krem ve Avene siyah nokta kremi ürünleri siyah noktaları ve akneleri azaltmak için idealdir. Çevresel şartların yarattığı kir ve toz yağlı ciltlere yapışarak gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Tıkanan gözenekler sivilcelere ve kırışıklıklara neden olur. Düzenli olarak Avene yüz temizleme suyu ya da Avene yüz temizleme jeli kullanılmalıdır. Ayrıca temizliğin yanı sıra cilt maskeleri oldukça temizleyici ve onarıcı ürünlerdir. Avene arındırıcı maske ürünü ile cilt kirden ve yağdan arındırılır. Yağlı ciltler akne ve sivilce tedavisi gibi durumlarda cilt oldukça tahrişe uğrar. Kurumaya ve kızarmaya neden olabilir. Avene yeniden yapılandırma kremi ile cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Anti-Age Ürünler

Yaş ilerlemesi ya da nemsizlikten dolayı oluşan kırışıklıklar ve ince çizgi sorunu yaşayan kişilerin cilt bakımı yaparak ve doğru ürünler kullanarak kırışıklıkların oluşmasını engelleyebilir ya da azaltabilir. Yüz bölgesinde ilk olarak göz çevresinde çizgiler görülür. Bu çizgilerin azalması ve bakımı için Avene göz çevresi kırışıklık kremi ile kırışıklıklar kontrol edilebilir. Kırışıklıkların azalmasının yanı sıra Göz çevresini kırışıklıklara karşı korumak için Avene göz çevresi yaşlanma karşıtı bakım kremi kullanarak bakımınızı yapabilirsiniz. İleri seviye oluşan kırışıklılar derin kırışıklıklar olarak adlandırılmaktadır. Bu kırışıklıklar cildin daha pürüzlü ve kusurlu görünmesine neden olmaktadır. Avene derin kırışıklıklar için kremi bu tarz kırışıklıklar için ideal olabilir. Kırışıklıklara önceden engel olmak ve cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlamak için Avene yaşlanma karşıtı bakım kremi kullanarak bunu sağlayabilirsiniz. Diğer bir konu ise günlük hayatımızda kullandığımız mimik hareketler göz, dudak, alın ve iki göz arasında kırışıklıklara neden olabilir. Avene mimik çizgileri için konsantre jel ile bu kırışıklıkları azaltmak ve önüne geçmek için kullanılabilir.

Avene Kuru Ciltler için Ürünler

Pul pul dökülme, çatlama, soyulma ve sertleşme gibi kuruluk problemi yaşayan ciltlere mutlaka bakım yapılmalıdır. El, cilt ve dudakların kuruması ve çatlaması kötü bir görüntüye neden olabilir. Ayrıca kuru ciltlerin nemlendirilmezse kırışıklıklara ve elastikiyet kaybına neden olabilir. Avene çatlamış eller için bakım kremi ile elleriniz bakımını yapabilirsiniz. Ayrıca Avene çatlamış dudaklar için onarıcı krem ile soğuk, rüzgar ve sıcak hava şartlarından dudaklar korunabilir. Yüz bölgesindeki gibi vücutta da kuruluk görülebilir. Avene banyo jeli ile banyoyu hem keyifli hale getirmek hem de cildi nemlendirmek için ideal bir ürün olabilir. Avene dudak kremi ve Avene besleyici onarıcı bakım kremleri ile günlük cilt bakımlarınızı yapabilirsiniz.

Temel Bakım Ürünleri

Rahatlık hissi veren Avene temizleme jeli, yüz ve göz çevresi için Avene göz çevresi bakım kremi ve Avene besleyici kremürünleri cilt bakımı için oldukça önemlidir. Hassasiyete saygı gösteren ve tahrişe neden olmayan Avene cilt temizleme köpüğü,Avene peeling Avene temizleme sütü ve Avene temizleme losyonu hijyenik bakım sunmaktadır. Kadınların bakımı için kullandıkları makyaj ürünleri dikkatli seçilmelidir. Cilt tipine uygun makyaj ürünleri kullanılmalıdır. Fakat gün bitiminde gece yatmadan önce makyaj mutlaka temizlenmelidir. Temizlenmediği sürece gözenekleri tıkayarak cildin nefes alması engeller ve cilt hasarına neden olabilir. Avene makyaj temizleme seti ile cilt sağlığı korunabilir. Makyaj temizlendikten sonra Avene tonik losyon ürünü mutlaka kullanılmalıdır. Tüm ciltler de olduğu gibi yağlı ciltlerinde neme ihtiyacı vardır. Nemsiz bir cilt erken kırışıklıklara neden olabilir. Avene nemlendirici maske ile cildin nemi ve sağlığı korunur. Bir diğer cilt ise karma ciltlerdir. Karma ciltlerin alın, burun ve çene kısımları yağlı olan ciltlerdir. Bu cilt tipine sahip kişilerin dikkatli ürünler seçmesi gerekir. Avene karma ciltler için losyon ile cildin fazla yağını almak ve cilt bakımını yapmak için uygulanan bir üründür.

Düşük Toleranslı Cilt Ürünleri

Düşük toleranslı ciltlerin küçük egzama vezikülleri, kırmızı pullanma, kaşıntı, kaşıntıdan dolayı şişme ve sızıntı sorunları yaşamaktadır. Çevresel etkilerden olan kir, yağ ve tozlar cilt sorunun daha ilerlemesine neden olur. Günlük olarak cilt temizliği mutlaka yapılmalıdır.Avene günlük temizleyici losyonu ile cildi kirden arındırabilir. Düşük toleranslı ciltlerin onarılması ve yapılanması gerekmektedir. Aksi halde hem fiziksel hem de psikolojik olarak rahatsızlık vermektedir. Avene yapılandırıcı krem ve Avene onarıcı bakım kremleri ile cildinizin daha pürüzsüz ve bakımlı hale gelmesi mümkün olabilir.

Avene Aşırı Hassas ve Alerjik Ciltler için Ürünler

Hassas ve alerjik ciltlerin güneşe ve yanlış ürünlere karşı korunmaları gerekmektedir. Korunmayan cilt Aşırı kuruluğa, kızarıklığa, egzamaya ve rosacea gibi sorunlarla karşılaşabilir. Makyaj ve cilt bakımı ürünleri seçerken cilt yapınıza uygun olmalıdır. Ayrıca kullandığınız ürünlerin içeriğine bakarak kullanılmalıdır. Alerjik ciltler için bakım kremi kullanarak cilt bakımınızı yapabilir ve cildinizi koruyabilirsiniz. Hassas ciltlerin temizliği çok önemlidir. Çevresel etkilerden oluşan hasarların ve kirin mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. Avene alerjik ciltler için temizleme sütü ve alerjik ciltler için temizleme kremi ile cilt temizliği ve bakımı yapılabilir. Cilt bakımı için ise Avene Cicalfate ve Avene Tolerance ürünleri kullanarak cilt dış etkilere karşı korunabilir.

Avene Termal Sular

Yatıştırıcı ve tahriş giderici özelliği ile Avene Termal Su her türlü hassas cilt için uygun bir bakım unsurudur. Ferahlık hissi ile rahatlatır ve kalıcı olarak kullanılmaktadır. Dermatolojik Laboratuvarlarında üretilerek tüm bakım ürünlerinde yer almaktadır. Özellikle yaz günlerinde kuruyan ve pul pul dökülen cildinizin canlılığını geri kazandıran bir üründür. Ürünün içeriği saf termal sudur. Günümüzde birçok insan doğal ve organik ürünlere yöneldiğinden dolayı cilt nemini dengelemek için tercih edilmektedir. Doğadan gelen mucizeyle tanışmak için www.dermokozmetik.com sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Cilt Tonu Düzensizlikleri

Kahverengi lekeler ve cilt tonu düzensizliği sorunu yaşayan ciltlerin daha aydınlık ve pürüzsüz bir hale gelmesi için Avene leke kremi olarak D-pigment ürünleri piyasaya sunulmuştur. Hem kuru hem de normal ve karma ciltlere için ürünlere sahiptir. Lekelerin azalması ve yeni lekelerin oluşmaması için Avene cilt leke kremi lokal ya da yaygın lekelere kullanılmaktadır. Bu lekelerin en büyük nedenleri güneş, yaşlılık ve hamilelik dönemi lekeleridir. Gerekli bakım yapılmadığı sürece lekeler çoğalmaya ve rahatsızlık vermeye başlar. Avene kahverengi leke kremi ürünleri ile cilt lekelerin önüne geçilebilir.

Avene Ürünleri

Son dönemde Avene güneş kremi ürünleri de fark yaratan bir çözüm olmayı becermiş bir isim olan Avene güneşin insan cildi üzerindeki zararlı etkilerini azaltmak ve sağlıklı bir şekilde bronzlaşmak için üstün koruyucu özellikli çözümler sunar. Bunun yanı sıra bu ürünler genel olarak günlük yapılması gereken güneş koruma çözümlerini de sağlar. Sizin için sağlıklı olan bu ürünleri tercih etmeniz mükemmel çözümler elde etmeniz açısından önemlidir. Avene güneş koruma serisi başarılı ve önerilen bir seridir.

Less
Ürün istek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Çerez Politikası

sayfamızdan erişebilirsiniz.