Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
Maflor Plus Kapsül 15 Adet
Maflor Plus Kapsül 15 Adet

Maflor Plus Kapsül 15 Adet (8550)

0,00
Marka : Maflor
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 66,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 62,70 TL(KDV Dahil)
Yerli Üretim

Maflor Prebiyotik İlaveli Sinbiyotik Etkili Probiyotik 15 Kapsül

Maflor Plus Kapsül 15 Adet

Maflor Prebiyotik İlaveli Sinbiyotik Etkili Probiyotik Kapsül

Bileşimi ( 1 Kapsülde ):

Bifidobacterium lactis

Lactobacillus acidophillus

Laktobacillus casei

Toplam 7x109 CFU (7 Milyar CFU aktif probiyotik)

Hindiba inülini 100 mg


Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Maflor Probiyotik Plus Kapsülü
Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmediği takdirde;
Kullanım Şekli ve Dozu:

Yetişkinlerde ve kapsül yutabilecek çocuklarda günde 1 kapsül bir miktar suyla alınır.
Tercihen sabah kahvaltısından önce alınması tavsiye edilir. Günün herhangi bir saatinde alınabilir. Bir antibiyotik ile birlikte kullanılıyorsa, antibiyotik ile aynı zamanda alınabilir.
Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.