Marka :
Ürün Kodu : 3616302022601
Barkod : 3616302022601

Lancaster Sun Beauty Sun Protective Water SPF30 150ml - Güneş Koruma Suyu

Cilde ve okyanuslara saygılı, hafif, güzelleştirici ve ferahlatıcı güneş koruyucu suyu

  Tükendi!  

Lancaster Sun Beauty Sun Protective Water SPF30 150ml - Güneş Koruma Suyu

  • Cilde ve okyanuslara saygılı, hafif, güzelleştirici ve ferahlatıcı güneş koruyucu suyudur.
  • Suya karşı yüksek dirençli bir güneş koruyucudur. Bu iki fazlı su, tekdüze ve dayanıklı bir altın bronzluk "ışıma efekti" için çıplak bir cilt hissi sağlar.
  • Yapışkan etkisi olmayan formülü ıslak cilde uygulanabilir.
  • Full Light Teknolojisinin en gelişmiş versiyonu, UVA ve UVB'nin ötesinde, mavi ışığa karşı gelişmiş koruma ile görünür ışık ve kızılötesine karşı korumak için kullanılabilir.
  • Probiyotik özlerden oluşan Güneş Onarım Sistemi, güneşe maruz kalmanın neden olduğu hasarın hafiflemesi için kullanılır.
  • Cildin foto yaşlanmaya karşı direncini güçlendirir.
  • Doğal kaynaklı Bronzlaşma Aktivatör Kompleksi, cildin doğal bronzlaşma sürecini uyarır.

Kullanımı

Kullanmadan önce çalkalayınız. Güneşe çıkmadan önce tüm vücuda bol miktarda uygulayınız. Özellikle terleme durumunda, banyo veya kurulama sonrası uygulamaları sık sık yenileyiniz.

Ürün İçeriği

Aqua/Su/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Diisopropyl Sebacate, Diisopropyl Adipat, Gliserin, Butyloctyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol, Methoxyfenil Triazine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Isoamyl p-Methoxycinnamate, Alkol, Pentil ne Glikol, Asetik Asit, Benzil Salisilat, Bifida Fermenti, Lizat Sitral, Sitronellol, Dimetilmetoksi Kromanol, Disodyum EDTA, Etilheksil Salisilat, Etilheksilgliserin, Geraniol, Heksil Sinnamal, Laktik Asit, Limonen, Linalool, Mauritia Flexuosa Meyve Yağı, Sodyum Klorür, Sodyum Hidroksit, Tokoferol, Sodyum Benzoat, Parfüm/Koku, D&C Kırmızı n°17 (CI 26100).


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER