YENİ ÜRÜNLER

La Roche Posay

Yüz bakım ürünleri, güvenilir makyaj malzemeleri ve güneş kremleri ile sık tercih edilen markalardan biri olan La Roche Posay ürünlerine DermoKozmetik farkıyla ulaşabilirsiniz.

Sizin sağlığınızı düşünen ve dünya çapında 25.000 dermatolog tarafından önerilen, dünya sıralamasında birinciliğe oynayan bildiğiniz bir kozmetik markası var mı? Bizim var. O da La Roche Posay. Siz hala bu markanın ürünlerini kullanmadınız mı? Eğer cevabınız hayır ise hayatta çok geriden geliyorsunuz demektir. Ama merak etmeyin denemek için geç kalmadınız.

La Roche Posay

La Roche Posay Fondöten

Kadınların en büyük güzellik sırlarından biri olan makyajı, hemen her kadın daha şık ve dikkat çekici görünmek için yapıyor. Fakat güzelleşmeyi esas alırken sağlığı korumak ve güvenilir ürünler kullanmak bütün kadınların tercihi oluyor. Her ten rengine ayrı, birbirinden farklı, çok sayıda seçenek sunan bir La Roche Posay fondöten ürünleri ile güzelliğinizi ön plana çıkarken cildinizi de koruyor. Aynı zamanda da cildin nem dengesini sağlayan La Roche Posay cildinizin daha canlı ve doğal görünmesini sağlıyor.

La Roche Posay Güneş Koruyucuları

Atmosferimizin giderek daha fazla zarar görmesiyle, üzerimize gelen ışınların zararlı etkileri de tenimize ulaşabiliyor. Cilde ulaşan Uva ve Uvb ışınları cilt dokusunda hasasiyert, kızarıklık ve ileri dönemlerde erken yaşlanma gibi etkilere neden olabiliyor. La Roche Posay güneş koruyucu cildinize sağladığı mükemmel koruma ile cildin hasar almasını önleyici bakım sağlar.

La Roche Posay Sivilce Kremleri

Ergenlik dönemlerin ya da sonraki dönemlerin en belalı düşmanı sivilcelerdir. Artık La Roche Posay effaclar jel ile sivilcelerin kökünü kurutacaksınız. Ve bundan geriye hiçbir toz kalmayacaktır.Dünya çapında önemli bir yere sahip olan bu marka La Roche Posay Türkiye'de de çok önemli bir konuma sahiptir.

La Roche Possay Effaclar

Hepimiz akşamları eve geldiğimiz de ya da sabahları kalktığımızda yüzümün rahatlamasını, ferahlamasını ve de temizlenmesini isteriz. Artık La Roche Posayyüz yıkama jeli sayesinde yüzünüz daha rahat ve daha temiz olacak.

Akne eğilimli yağlı ciltlerin günlük cilt temizliğinde kullanılan La Roche Posay effaclar gel, aşırı sebum üretimini dengelemesinin yanı sıra epidermanın saflığına kavuşturulmasında yardımcıdır. Sabun içermeyen, hassas temizleme yüzdesi sayesinde cildin yıpranmadan temizlenmesine yardımcı olur.Sizi tertemiz ve sağlıklı bir cilde eriştiren La Roche Posay ürünleri denemeniz gereken mükemmel bir kaynaktır.

La Roche Possay Rosaliac XL

Hassas ciltlerin çözümü La Roche Posay effaclar h 'dir. Sağlığınızı ve güzelliğinizi düşündüğü kadar cebinizi de düşünmekte sık sık La Roche Posay kampanyalarını geliştirmektedir. Dönemsel olarak ya da kullandığınız bir maddeden ve yahut da yediğiniz bir besinden dolayı alerji olmuş, bölgesel kızarıklıklarınız ortaya çıkmış olabilir. Bu gibi sıkıntılarınız için La Roche Posay rosaliac xl geliştirilmiştir.

Sağlığınıza kattığı güzelliğin yanı sıra La Roche Posay fiyatları da hayatınıza birçok yenilik katacaktır. Bu La Roche Posayürünleri fiyatları dillere destan olmuş güzellik çerçevesindedir. Anında nemlendirir, normalden ve karma toleranssız ciltlerdeki yanma ve rahatsızlık hissini rahatlatan La Roche Posaytoleriane spa, size yeni bir kimlik kazandıracaktır. Gözaltınızda meydana gelen değişiklikler sizi rahatsız etmeye mi başladı? O zaman La Roche Posay göz altı kremi ile bu sorunu kökten çözün.

La Roche Posay Temizleme Jelleri

Yüzünü La Roche Posay temizleme jeli ile temizleyin, ferahlığın tadını çıkarın. Güneşin zararlı ışınlarından kurtulmak için La Roche Posay güneş kremi kullanın. Yumuşak teninizin tadını çıkarın. Akne karşıtı kurutucu tedaviler sonucunda güçsüzleşmiş yağlı cildinizi La Roche Posay effaclar h köpük ile cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

La Roche Posay Göz Kremleri ve Saç Bakım Ürünleri

Birkaç araştırma sonucunda La Roche Posay fiyat listesi sizi esas mutluluğa kavuşturacak. Cildinizin güzelliğini, saçlarınızın dolgun ve de sağlıklı görünüşü ile dengeleyin. Bunu da La Roche Posay saç ürünleri ile sağlayın. Gözlerinizin güzelliğini, La Roche Posay göz kremine borçlu olmak ister misiniz?

La Roche Posay Dermokozmetik'te

Saç bakımı, vücut bakımı ve yüz bakımı için her yaşa ve cilt yapısına uygun ürünler sunan dermokozmetik'te, La Roche Posay ürünlerini avantajlı fiyatlar ve size özel indirimlerle bulabilirsiniz.

La Roche Posay Termal Su Ürünleri

Bebek pişiklerinde, kızarıklıklarda, makyajı sabitlemede, ferahlatmada, güneş, traş, epilasyon sonrasında kullanılan bir üründür. Özellikle çok sıcak havalarda ferahlamak ve rahatlamak için kullanılabilir. La Roche Posay Termal Su doğal olduğundan dolayı hem yetişkinler hem de çocukların kullanımına uygundur. Her zaman uygulanabilir.

La Roche Posay Cilt Onarım Ürünleri

Tüm ciltlerin bakıma ihtiyacı vardır. Cilt problemleri beslenme şeklimiz, hava koşulları gibi birçok nedenden dolayı cilt, bakıma ihtiyaç duyar. Cilt dokusunu beslemek ve nem ihtiyacını karşılamak için La Roche Posay Nemlendirici Krem ile cildinizi canlı, pürüzsüz bir doku kazandırabilirsiniz. Kurumuş, çatlamış ve aşırı hassasiyet sonucu hasar görmüş ciltler için La Roche Posay Çatlamış Ciltler İçin Krem ile onarım sağlayabilirsiniz. Aşırı kuruluk sonucu pullanmış ciltler için, La Roche Posay Pullanmış Ciltler İçin Krem cildi yatıştırmak ve kuruluğu onarmak için kullanılabilir. Kurumuş, neme ihtiyacı olan vücut için ise La Roche Posay Vücut Sütü veya La Roche Posay Vücut Balsamı ile cilde yumuşak, ipeksi bir his kazandırabilirsiniz. Kurumuş, hasar görmüş dudakların bakımı için La Roche Posay Dudak Onarıcı Krem ile ihtiyacı olan nemi ve bakımı sağlayabilirsiniz.Kuru, yıpranmış, tahriş olmuş eller için La Roche Posay Onarıcı El Kremi ile ellerinize yumuşak bir doku sağlayabilirsiniz. Cilt üzerinde yaşlanma ile birlikte veya güneş kaynaklı olarak kahverengi lekeler oluşur, kahverengi cilt lekelerini hafifletmek ve onarmak için La Roche Posay Leke Karşıtı Bakım Kremi ile pürüzsüz, canlı bir cilt görünümü kazanın. La Roche Posay onarıcı bakım ürünleri ile canlı, pürüzsüz yumuşacık bir dokuya ulaşın.

La Roche Posay Yağlı Cilt Ürünleri

Siyah nokta ve akne formülü sayesinde cilt üzerinde problemli yerlerin düzeltilmesi için uygulanan La Roche Posay Siyah Nokta Kremi yağlı ciltlerin yenilenmesinde ve pürüzsüzleştirilmesin kullanılır. Akne eğilimli yağlı ciltlerin günlük cilt temizliğinde kullanılan La Roche Posay Yağlı Ciltler İçin Temizleme Jeli aşırı sebum üretimini dengelemesi ve epidermanın saflığına kavuşması için uygulanabilir. Sebum Dengelemek, matlaştırmak, nemlendirici Parlaklık sorununun önüne geçmek, uzun süreli matlık ve temizlik sağlamak için uygulanan La Roche Posay Sebum Düzenleyici parlak cilt sorunu ve geniş gözenekler için uygulanabilir. Çoğunlukla yağlı ciltlerde görülen sivilceler ilk zamanlar sorunsuz görünse de daha sonraları başa bela olabilir. Yok etmeye çalıştıkça ciltte izlere ve lekelere sebep olabilir. La Roche Posay Sivilce Kremi gözle görülen sivilceleri azaltmak ve fazla yağı emmek için kullanılabilir.

La Roche Posay Kuru ve Çok Kuru Cilt Ürünleri

Yüzeydeki ölü hücrelerin temizlenmesi, pürüzlü cilt görünümünün ve vücudun sert bölgelerini bakımı için uygulanan La roche posay Nemlendirici Vücut Sütü sertliklere karşı, rahatlatıcı, nemlendirici vücut sütüdür. Bebek,çocuk ve yetişkinlerde çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için vücut balsamı olan La Roche Posay Vücut Balsamı çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için nemlendirici ve yatıştırıcı vücut bakım losyonudur. Ciltler bazı temizleyicilerden dolayı kurur ve yıpranır hatta suyun bile kurutucu etkisi bulunmaktadır. La roche posay Vücut Yıkama Yağı nötr pH değerine sahip yapısıyla cildi korumak ve beslemesi için uygulanabilir. Kuru, kaşıntı, hassasiyet, kızarıklık sorunu olan ciltlerin nazik bir şekilde temizlemesinde kullanılan La Roche Posay Vücut Temizleme Jeli cildin rahatlaması, güçlenmesi ve beslenmesi için kullanılabilir. Biolipidler ile cildin doğal bariyerini güçlendirmek için uygulanan La Roche Posay Bakım Kremi ciltte suyu hapsederek nemlenmesi ve yumuşaması için ideal bir ürün olabilir.

La Roche Posay Hassas ve Nemsiz Cilt Ürünleri

Cilt dokularındaki su oranının yetersiz olmasından dolayı cilt nemsiz kalmaktadır. Soğuk hava, rüzgar, kimyasal içeren deterjanlar, beslenme alışkanlıkları gibi bir çok etken cildin nemsiz kalmasına neden olabilir. Nemsiz ve hassas dokuya sahip ciltler için La Roche Posay Nemlendirici Krem ile cildin ihtiyacı olan nemi karşılayarak, cilt bariyerlerinin güçlenmesi için mükemmel bakım sağlayabilirsiniz. Cildi nemlendirirken aynı zamanda cilt tonuyla uyumlu tonlardaki yapısıyla pürüzleri kapatıcı cildi canlandırıcı La Roche Posay BB Krem ile pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayabilirsiniz. Nemsiz ve hassas göz çevresi için La Roche Posay Göz Çevresi için Nemlendirici krem göz çevrenizi canlandırıcı, aydınlatıcı mükemmel bir görünüm kazandırabilir. Hassas ve aynı zamanda nemsiz kalmış cildi tahrişe neden olmadan temizlemek için La Roche Posay Temizleyici Jel veya La Roche Posay Tonik ile cildi rahatlatıp, arındırarak taze bir cilt dokusu sağlayabilirsiniz.Ayrıca göz makyajı için özel olarak geliştirilmiş La Roche Posay Göz Makyaj Temizleyici ile zorlu ve kalıcı göz makyajını nazikçe arındırmak için ideal bir bakım ürünüdür. La Roche Posay ile hassas ve nemsiz cildin problemlerine karşı etkili çözümler bulabilirsiniz.

La Roche Posay Hassas ve Kızarık Cilt Ürünleri

Hassas ciltler, cilt bariyerlerinin zayıf, korunmasız olmasından dolayı çevresel faktörlere karşı fazla duyarlı bir cilt tipidir. Koruyucu bariyerleri zayıf olan cilt çok çabuk reaksiyon verir. Kızarıklık, yanma, kaşıntı gibi reaksiyonlar hassas cildin başta gelen problemlerindendir. Hassas ve kızarık cildinize La Roche Posay Yoğun Bakım Jeli' ni uygulayarak cildinizin günlük bakım ihtiyacını karşılayarak, cildinizdeki hassasiyeti yatıştırıcı ve rahatlatıcı mükemmel bakım bir oluşturabilirsiniz. Hassas ciltlerde damarlar cilt yüzeyine daha yakın olduğu için cilt çabuk kızarır. Cilt bariyerlerini korumak için kimyasal içeren ürünlerden uzak durulmalı, hassas ciltler için geliştirilmiş ürünler tercih edilmelidir. Hassas cildi güçlendirmek, cildin nem dengesini sağlamak ve kılcal damar kızarıklığını hafifletmek için La Roche Posay Renkli Bakım Kremi mükemmel bir cilt dokusu sağlayabilirsiniz. Cilt tonuyla uyumlu yapısı ve güneş koruyucu filtreler ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korur. Hassas cildi koruyucu, nemlendirici ve güçlendirici bakım için idealdir. Kızarık ciltler için La Roche Posay Kızarıklık İçin Bakım Kremi ile cildin kızarıklık etkisini hafifletici, cildi rahatlatıcı bakım yapabilirsiniz. Cildi nemlendirici, güneşin etkilerinden koruyucu bakım kremidir. La Roche Posay hassas ve kızarık ciltler için özel olarak geliştirilmiş bakım serisi ile cildi rahatlatıcı, cildin reaksiyonlarını sakinleştirici mükemmel ürünler sunar.

La Roche Posay Hassas ve Nemsiz Cilt Ürünleri

Cilt dokularındaki su oranının yetersiz olmasından dolayı cilt nemsiz kalmaktadır. Soğuk hava, rüzgar, kimyasal içeren deterjanlar, beslenme alışkanlıkları gibi bir çok etken cildin nemsiz kalmasına neden olabilir. Nemsiz ve hassas dokuya sahip ciltler için La Roche Posay Nemlendirici Krem ile cildin ihtiyacı olan nemi karşılayarak, cilt bariyerlerinin güçlenmesi için mükemmel bakım sağlayabilirsiniz. Cildi nemlendirirken aynı zamanda cilt tonuyla uyumlu tonlardaki yapısıyla pürüzleri kapatıcı cildi canlandırıcı La Roche Posay BB Krem ile pürüzsüz bir cilt görünümü sağlayabilirsiniz. Nemsiz ve hassas göz çevresi için La Roche Posay Göz Çevresi için Nemlendirici krem göz çevrenizi canlandırıcı, aydınlatıcı mükemmel bir görünüm kazandırabilir. Hassas ve aynı zamanda nemsiz kalmış cildi tahrişe neden olmadan temizlemek için La Roche Posay Temizleyici Jel veya La Roche Posay Tonik ile cildi rahatlatıp, arındırarak taze bir cilt dokusu sağlayabilirsiniz.Ayrıca göz makyajı için özel olarak geliştirilmiş La Roche Posay Göz Makyaj Temizleyici ile zorlu ve kalıcı göz makyajını nazikçe arındırmak için ideal bir bakım ürünüdür. La Roche Posay ile hassas ve nemsiz cildin problemlerine karşı etkili çözümler bulabilirsiniz.

La Roche Posay Cilt Yaşlanması Ürünleri

La Roche Posay markası cilt yaşlanmasına karşı geliştirdiği bakım ürünlerinde aktif içerik olarak, kolajen, antioksidan ve yaşlanma lekelerine karşı pigment azaltıcı bileşenlerle kaliteli içeriğe sahip bakım ürünleri sunmaktadır. La Roche Posay Anti-Aging krem ile ciltteki kırışıklık, çizgi ve leke gibi yaşlanma izlerini hafifletmek ve cildin ileri yaşlardaki ihtiyaçlarına cevap vermek için formüle edilmiş mükemmel bir üründür. Cilt yapısı daha kuru, neme ihtiyacı olan ciltler için anti-aging özelliğe sahip nemlendirici olarak, La Roche Posay Kuru Cilt Kremi daha etkin bir bakım için kullanılabilir. Kırışıklıklarla baş etmede etkili çözümler sunan La Roche Posay çizgi ve mimik kırışıklıkları gibi hasarları hafifletmek için La Roche Posay Kırışıklık Bakım Kremi ile cildinizin canlı, ışıltılı ve bakımlı bir görünüm sunar. Göz çevresinde oluşan mimik kırışıklıkları, ince çizgi, derin kırışıklıklar ve yorgunluk izlerini azaltmak, genç, canlı bir cilt dokusu için La Roche Posay Göz Çevresi Kremi ile göz çevrenize ihtiyacı olan canlılığı ve pürüzsüz görünümü kazandırmak için çalışır. Yaşlanma belirtilerine karşı La Roche Posay ürünleriyle cildinizi sevin, genç kalın.

La Roche Posay Leke Ürünleri

Cilt lekeleri özellikle güneş kaynaklı ve ileri yaşlarda, yaşlanma ile birlikte oluşmaktadır. Cilt lekeleriyle başa çıkmak için cildimizi güneş ışınlarına karşı korumalı, güneşle temasta bulanacağı saatlerde dışarı çıkmadan önce cildimizi güneş korumalı kremlerle korumalıyız. La Roche Posay' ın geliştirdiği La Roche Posay Koyu Lekeler İçin Krem ve La Roche Posay Yoğun Lekeler İçin Serum cildinizde yeni leke oluşumuna karşı korurken aynı zamanda lekeleri hafifletmek, cildi güneşten korumak ve nemlendirmek için zengin içeriğe cilt lekeleriyle başa çıkmada ideal bir üründür. Ciltte oluşan lekeler ton farklılıklarına ve sağlıksız bir cilt görünümüne neden olmaktadır. Bu sağlıksız cildi canlandırmak, aydınlık bir görünüm kazandırmak için La Roche Posay Kahverengi Lekeler İçin Yardımcı Krem ile cildinizi lekelerden kurtarmak için yardımcı bir bakım desteği sağlayabilirsiniz. Yaş ilerlemesiyle birlikte kırışıklık ve yaşlanma belirtileri gibi cilt hasarlarına karşı cildi nemlendirmek, kırışıklıkları azaltmak ve cilt dokusunu dolgunlaştırmak İçin La Roche Posay Dolgunlaştırıcı Serum ile cilde dolgunlaştırıcı, anti-aging bakım için mükemmel bir çözüm oluşturabilir.

La Roche Posay Saç Bakım Ürünleri

Saç dökülmesi günümüzde herkesin kabusu haline gelmiş başa çıkması ve engellenmesi zaman ve bakım isteyen bir süreçtir. Saç dökülmesi özellikle saçların boya ve şekillendirici gibi saçlara hasar veren kimyasallara maruz kalmasıyla tetiklenmektedir. Saç dökülmesine karşı La Roche Posay Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ile saç tellerine yeniden yoğunluk kazandırmak, saç tellerini canlandırmak, dökülmeyi hafifletmek ve saçları güçlendirmek için mükemmel formüle edilmiş bir üründür. Saç dökülmesine karşı moleküler bir buluş, La Roche Posay Saç Dökülmesine Karşı Serum ile kronik saç dökülmesine karşı patentli etkiye sahip dökülme döngüsünü kırmak ve saç dökülmelerine engellemek için geliştirilmiş ideal bir üründür. Saçların günlük temizliğinin sağlanması ve aynı zamanda dökülmeye karşı etkili bir bakım için La Roche Posay Günlük Şampuanı kullanarak hem temizleyici hem de dökülmeye karşı etkili bir bakım sağlayabilirsiniz. Kepek problemi yaşayan saçlar için, saç derisini onarmak ve saçları kepekten arındırmak için ideal La Roche Posay Kepek Önleyici Kür ile etkili bir çözüm sağlayabilirsiniz. La Roche Posay Saç Bakım Ürünleri ile saçlarınızı canlı, bakımlı ve ipeksi bir dokunuş sağlayın.

La Roche Posay Güneş Ürünleri

Güneş ışınları cildin lekelenmesine, yanıkların oluşmasına ve yaşlanma belirtilerinin erken oluşmasına sebep olabilir. La Roche Posaytüketicilerin ihtiyaçlarına uygun güneş ürünlerini piyasaya sunarak hem yetişkinlerin hem de çocukların yardımına koşmuştur.Çocukların cildini güneş yanıklarından, allerjik cilt reaksiyonlarından ve güneşin zararlı UV ışınlarının neden olduğu hücre hasarlarından koruyan La Roche Posay Çocuk Güneş Kremi çocukların hassas cildi için güvenli korumak için uygulanabilir. Cildi güneşe karşı korumak, kusuru kapatmak ve cilt tonunu eşitlemek için uygulanan La Roche Posay Renkli Güneş Koruyucu cildi nemlendirip korur ve tek bir adımda cildi bütünleştirmek için kullanılabilir. Çocuk hassas bebek ve çocuk ciltleri için aşırı güneş yoğunluğuna karşı etkili La Roche Posay Güneş Koruyucu Losyon UV-ilişkili hücre hasarını ve yanıklarını korumak için uygulanabilir. Anti-akne etkisi gösteren anında matlaştırıcı ve sebum düzenleyici ultra akışkanLa Roche Posay Güneş Koruyucu sebumu düzenlemek ve parlaklığı azaltmak için uygulanabilir. Güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlamak ve güneş kaynaklı erken yaşlanmanın önüne geçmek için uygulanan La Roche Posay Güneş Koruyucu Sprey kullanılabilir.

8 saatte kadar anti sebum sağlamak, nemlendirmek ve gözenek tıkanıklığını önlemek için kullanılan bakım kremi
89,17 TL KDV Dahil
104,90 TL KDV Dahil
Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygun nemlendirici krem
50,91 TL KDV Dahil
59,90 TL KDV Dahil
La Roche Posay Cicaplast Çatlayan, Aşırı Çatlayan ve Pullanan Hassas Ciltler İçin Bakım Ürünü.
80,67 TL KDV Dahil
94,90 TL KDV Dahil
Cildi rahatlatma, nemlendirme ve yatıştırma için kullanılan termal su
55,17 TL KDV Dahil
64,90 TL KDV Dahil
Tüm ciltlerde görülen kırışıklık, sivilce, siyah nokta ve lekeleri kapatma ve nemlendirme
144,42 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
Tüm ciltlerde görülen kırışıklık, sivilcei syah nokta ve lekeleri kapatma ve nemlendirici orta ton fondöten
144,42 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
Tüm ciltlerde görülen kırışıklık, sivilcei syah nokta ve lekeleri kapatma ve nemlendirici açık ton fondöten
144,42 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
Hassas ciltler için kompakt formda mineral pudra 11 Light Beige Açık
144,42 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
Hassas allerjik ve toleranssız ciltlerdeki kusur görünümünü için kullanılan orta ton fondöten
144,42 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
Yağlı, parlamaya eğilimli ciltler için, sebum düzenleyici, parlama karşıtı nemlendirici bakım kremi
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
Hassas Ciltler için Kızarıklıklar İçin Renkli Bakım Kremi
141,01 TL KDV Dahil
165,90 TL KDV Dahil
Koyu Lekelerin Bakımı İçin Etkili Bakım Kremi
191,16 TL KDV Dahil
224,90 TL KDV Dahil
Görünmez Ultra Hafif Dokusuyla Anında Emilen Güneş Koruyucu
127,41 TL KDV Dahil
149,90 TL KDV Dahil
Hassas cilde sahip tüm aile bireyleri için yüz ve vücut temizleyici jel
76,41 TL KDV Dahil
89,90 TL KDV Dahil
Hassas cilde sahip tüm aile bireyleri için yüz ve vücut jel temizleyici
46,66 TL KDV Dahil
54,90 TL KDV Dahil
Göz çevresinde görülen kızarıklık, kaşıntı, gözaltı şişliği ve kuruluk için günlük bakım
110,41 TL KDV Dahil
129,90 TL KDV Dahil
Hassas ciltlerin kullanımına uygun kir ve makyaj temizleyici solüsyon
87,12 TL KDV Dahil
102,50 TL KDV Dahil
Göz çevresi kırışıklıklarına karşı hassaslık gerektiren yoğun bakım kremi
169,92 TL KDV Dahil
199,90 TL KDV Dahil
Akne karşıtı pürüzleri kapatıcı mineral pigmentlere sahip güneş koruyuculu bakım kremi
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
Kızarıklıklar İçin Ambophenol İçeren Yoğun Bakım Jeli
140,17 TL KDV Dahil
164,90 TL KDV Dahil
Bebek, çocuk ve yetişkinlerin zarar görmüş, kızarmış ve tahriş olmuş ciltleri için onarım balm
89,17 TL KDV Dahil
104,90 TL KDV Dahil
Bebek ve yetişkinler kuru ve tahriş olmuş cildi onarmak için kullanılan vücut balsamı
97,66 TL KDV Dahil
114,90 TL KDV Dahil
Akne karşıtı pürüzleri kapatıcı mineral pigmentlere sahip bakım kremi
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
Akne karşıtı pürüzleri ve cilt kusurlarının kapanmasında etkili mineral pigmentlere sahip bakım kremi
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
Kılcal Damardan Kaynaklanan Kızarıklıklar İçin Güneş Koruyuculu Bakım Kremi
131,66 TL KDV Dahil
154,90 TL KDV Dahil
Atopiye eğilimli hassas ciltler için kaşıntı ve tahrişi yatıştırıcı, cildi rahatlatıcı vücut temizleme jeli
72,17 TL KDV Dahil
84,90 TL KDV Dahil
Hamilelik, yaşlılık ve güneş ışınlarından kaynaklı oluşan leke, kırışıklık ve ince çizgileri hafifletme ve güneşe karşı yüksek koruma
229,42 TL KDV Dahil
269,90 TL KDV Dahil
Yağlı ve hassas ciltler için yüz, göz ve dudak için temizleyici
87,12 TL KDV Dahil
102,50 TL KDV Dahil
La Roche Posay Cicaplast Dudak Onarıcı Bakım Kremi
42,42 TL KDV Dahil
49,91 TL KDV Dahil
Çok Kuru ve Atopiye Eğilimli Ciltler İçin Temizleyici Yüz ve Vücut Yıkama Jeli.
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
Hassaslaşmış yağlı ciltlerde görülen kuruluğu hafifletmek, nemlendirmek ve yatıştırmak için kullanılan bakım krem
89,17 TL KDV Dahil
104,90 TL KDV Dahil
Hassas Bebek ve Çocuk Cildi İçin Çok Yüksek Yüz ve Vücut Koruması
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
Yaygın güneş alerjisine karşı eğilimli hassas ciltler için yüksek koruma faktörlü güneş losyon
135,91 TL KDV Dahil
159,90 TL KDV Dahil
Cildinizi güneşe karşı korumak ve neden olacak zararlara karşı önlem almak için uygulanan güneş spreyi
76,42 TL KDV Dahil
89,90 TL KDV Dahil
La Roche Posay Effaclar Jel Yağlı ve Akneli Ciltler İçin Temizleme Jeli
93,41 TL KDV Dahil
109,90 TL KDV Dahil
< 1 2 3 4 >
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.