5,0 (0)
Ürün Kodu : 13729
Barkod : 40757636

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı Bacak Kremi 100 ml

50,00 TL %10
45,00 TL


Tükenmek Üzere

 

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstreli Ayak ve Bacak Kremi 100 ml


Krauterhof Ayak ve Bacak Kremi

Krauterhof Yorgun Bacak ve Ayaklarınız için Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi Ekstresi İçeren Ayak ve Bacak Kremi
 

Kırmızı Asma Yaprağı & At Kestanesi Ekstreli Ayak ve Bacak Kremi
 

Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak  kremidir. Kırmızı Asma  Yaprağı ve At  Kestanesi ekstresi  gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde  yorgun bacakların bakımını ve   damarların korunmasını sağlamaya yardımcı olur.

Kırmızı Asma  Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin ; ağrılı, yorgun, şişkin bacaklar ve varis gibi şikayetlerinin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.

Yeterince spor yapamamak,sağlıksız beslenme,devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak ,sigara içmek ,bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve  bacaklarda , özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır.

Oluşan damar deformasyonları,ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir.Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir,ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.Krauterhof Kırmızı Asma yaprağı kreminde bulunan Asma yaprağı  ve At kestanesi ekstresi,damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur.

 

Bu değerli Kraeuterhof Ayak ve Bacak  Kremi ile  kan dolaşımını hızlandırıp, yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir  etki  sağlayabilirsiniz

 

Kullanımı:

Ayak ve bacak bölgesine sabah ve akşam sürünüz ve dairesel hareketler ile masaj yapınız.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER