Klorane Yıpranmış Saçlar işlem görmüş ve ısı şekillendiriciler kullanarak yıpranan saçların sağlığını korumak için kullanılan ürünlerdir. Boya, kimyasal içerikli ürünler, fön makinası ve ısı şekillendiricileri saçların yıpranmasına neden olur. Yıpranan saçlar mat ve sağlıksız görülmektedir. Zamanla zayıflamış saçların güçlenmesi için mükemmel ürünlerdir. Özellikle mevsimsel dönemlerde oluşan kuruluk ve dökülen saçların bakımı için kullanılır. Zeytin ve mango içerikli ürünleri ile saçlarınıza doğal bakım sunabilirsiniz. Hassas içerikleri ile saç ve saç derisine zarar vermeden bakım sunar. Yazın kadınların korkulu rüyası olan güneşten kaynaklı kuru ve yıpranmış saçların sağlığını korur. Cildimizi güneşe karşı koruduğumuz gibi saçlarımızı da korumalıyız.
Klorane Mango Yağı İçeren Kuru, Boyalı, Yıpranmış Saçlar için Bakım Kremi
44,80 TLKDV Dahil
56,00 TL KDV Dahil
Klorane Mango Yağı İçeren Durulanmayan Kuru, Boyalı, Yıpranmış Saçlar için Bakım Kremi
39,20 TLKDV Dahil
49,00 TL KDV Dahil
Zeytin ekstreli şampuan saçların güçlenmesi, canlılık kazanması ve yumuşaması için kullanılan bakım şampuanı
35,92 TLKDV Dahil
44,90 TL KDV Dahil
Zeytin ekstreli şampuan saçların güçlenmesi, canlılık kazanması ve yumuşaması için kullanılan bakım spreyi
43,92 TLKDV Dahil
54,90 TL KDV Dahil
Tükendi
Klorane Kuru, Boyalı ve Yıpranmış Saçlar için Bakım Yağı
39,20 TLKDV Dahil
49,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Klorane Mango saç bakım şampuanı 200 ml + Klorane Mango Yağı İçeren Bakım Kremi 150 ml + Klorane Mango Yağı İçeren Durulanmayan Bakım Kremi 100 ml
60,00 TLKDV Dahil
75,00 TL KDV Dahil
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.