Isispharma Ürünleri

ABD Kaliforniya merkezli bir dermokozmetik firması olan ISIS Pharmaceuticals 1989 yılından bu yanda pek çok ürün geliştirmekte ve ABD'nin en çok satan bakım ürünlerinin üreticisi olduktan sonra ürünlerini Avrupa pazarına da sunmakta. FDA onaylı ürünleriyle ABD'deki kadınlara güvenle kullanabileceği bakım ve kozmetik ürünlerine makul fiyatlarla ulaşma imkânı sunan ISIS Pharma'nın ürünlerine artık ülkemizde de çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Leke giderici ürünleriyle cilt yüzeyindeki güneş ışınlarından çabuk etkilenen ve koyulaşarak kötü bir görünüme sahip olan lekelerin güneşten korunmasını sağlayan markanın güneş korumalı leke gidericisi yaz aylarının kapıyı çalmasıyla birlikte en çok satanlar arasına giriyor. Leke açıcı ve mevcut lekeleri tamamen giderebilen ürünleriyse yaz kış demeden, cilt yüzeyindeki lekelerden kurtulmak veya mevcut lekelerin rengini açarak, görünürlüğünü azaltan ürünler de Pharma'nın son yıllarda en çok rağbet gören ürünleri arasında yer alıyor. Hassas ciltler için kızarıklık giderici ve gözaltı morlukları için özel geliştirilmiş nemlendirici krem gibi ürünleri bulunan markanın ayrıca günlük genel yüz bakımı için kullanılan yüz kremleri de bulunuyor.

Cilt yüzeyinde yoğun tabaka oluşturmadığından ve kıyafetler üzerinde leke bırakmadığı için kadınların ilk tercihi haline gelen Fluid güneş koruyucu krem ürünü çok satanlar arasında yer alan markanın güneş koruyucularının yanı sıra losyonları da güneşin zararlı etkilerinden hızla kurtulma imkânı sunuyor. Yağlı ciltlerle birlikte kuru ciltlerin hızla nemlendirilmesini sağlayan bakım kremleri, el ve vücut kremleri, cilt temizleyici ve genel bakım seti gibi özel formüllü ürünleriyle komple bakım fırsatı sunan Isı Pharma'nın ürünlerine sahip olmak için artık yüksek harcamalar yapmanıza gerek yok. İndirimli fiyatlarımızı değerlendirerek, bir tıkla markanın ürünlerine çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.