5,0 (0)
Ürün Kodu : 8727
Barkod : 3401397588336

Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion 100 ml


  Tükendi!  


Isis Pharma Bodytone Revealing and Moisturizing Body Lotion 100 ml

 - Leke GidericiIsis Pharma Leke Giderici Losyon

El ve Vücutdaki  Koyu Renkli Cilt Lekelerini Açmaya ve Gidermeye Yardımcı Losyon

Isis Pharma Bodytone El ve Vücut Leke Giderici losyon formunda ve vücut için özel formülü ile kolay kullanım sağlar. Leke açıcı etkisinin yanında nemlendirme özelliği de vardır.

Isis Pharma Bodytone Reveal , güneş, doğum kontrol hapı kullanımı gibi değişik sebepler ile vücutta oluşan koyu cilt lekelerinde ve renk düzensizliklerinde kullanılır. Cilde ayrıca nem kazandırır. Yüksek stabilite ve maksimum etkinlik sağlayan Airbackless tüp özelliği ile vücut için geliştirilmiştir.

Alfa Arbutin aşırı melanin üretimini baskılarken, Glikolik Asit hasarlı cilt katmanlarını uzaklaştırıp, yeniler ve ürünün cilde geçişini hızlandırır. Karite butter ve Squalane ise cildi nemlendirir.

Isis Pharma Leke Giderici El ve Vücut Losyonu doğum sonrası, yaş, güneş, doğum kontrol hapı kullanımı gibi değişik sebepler ile oluşan koyu cilt lekelerinde ve renk düzensizliklerinde kullanılır. Göğüs, diz, el üstü, dekolte, dirsek, sırt, koltuk altı, ve genital bölgelerde kullanılabilir.

İçeriği:

  • %2 Alfa Arbutin
  • % 5 Glikolik Asit
  • %5 Karite Butter
  • %3 Squalane


Kullanım Tavsiyesi:
Günde 1 veya ihtiyaç halinde 2 kez kullanılabilir. Gün içinde beraberinde en az SPF30+ gücünde bir güneş koruyucu kullanılması etkinliğini artırabilmek için önerilir.
 

Uyarılar: Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzakta ve kapalı ambalajında saklanmalıdır. Harici kullanım içindir.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER