Institut Esthederm Premium Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti (4149)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 598,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 508,30 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Institut Esthederm Cellular Concentrate Serum, Cyclo System 21 Days Youth Concentrate, Eye Contour Youth Cream, Göz Çevresi Bakımınız Hediye


Institut Esthederm Premium Yaşlanma Karşıtı Bakım Seti

Göz Çevresi Bakımınız Hediye 

 

Institut Esthederm Cellular Concentrate Serum, Cyclo System 21 Days Youth Concentrate, Eye Contour Youth Cream, Göz Çevresi Bakımınız Hediye 

Institut Esthederm Cellular Concentrate Serum 30 ml
 

Hassasiyet, nemsizlik, sebum fazlası ve yaşlanma gibi 4 ana cilt problemine karşı geliştirilmiş bakım serumudur.

Cildi aydınlatmak, canlandırmak ve güçlendirmek için kullanılabilir.

Erken yaşlanma izlerini azaltmak ve oluşumunu engellemek için uygulanabilir.

Tüm cilt tipleri için,

Nemlendirici
Anti-Aging
Tüm cilt bakım ürünleri etkinliğini artırabilir.

Benzersiz Patentler

Proaktif ve interaktif içeriklere sahip patentli formüle sahiptir.

Blidingia minima polysaccharides, Plankton phytoalexins, Laminaria saccharia, Laminaria Ochroleuca oil, Soya ekstresi, Tetrapeptide HD, Ramnoz

Kullanımı:

Sabah ve akşam, temiz ve kuru, yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Tek başına ya da etkilerini arttırmak için diğer Esthederm ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz

 

Institut Esthederm Cyclo System 21 Days Youth Concentrate 50 ml

 

Cyclo System, olgun ciltler için gençlik ve yenilenme sağlamak amacıyla geliştirilmiş global bir cilt bakım programıdır.

Günlük bakım ve 21 günlük yoğun bakım kürü ürünleriyle kırışıklık, esneklik kaybı, nem kaybı ve solgun cilt görünümü gibi yaşlanma belirtilerine karşı savaşır.

Sadece 21 günde, canlı, sağlıklı bir cilt görünümü için konsantre bakım ürünüdür.

BENZERSİZ PATENTLER:

CYCLO SYSTEM

TIME CONTROL SYSTEM(TCS)

CELLULAR WATER
 
21 Days Youth Concentrate, genç ciltteki cilt hücreleri, her 21 günde bir yenilenir. Yüksek konsantrasyonlu aktif içeriklerden oluşan CYCLO SYSTEM patenti sayesinde, en kırılgan ciltleri dahi güçlendirmeye, berrak ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmak için bakım oluşturabilir. Youth Cream Face&Neck ile birlikte kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ: 21 günlük yoğun bakım kürü olarak, Youth Cream Face&Neck ile birlikte kullanılabilir. Her mevsim değişimde birer kez olmak üzere, yılda dört kez bu kür uygulanabilir. Kür süresince, akşam temiz ve kuru yüz ve boyun bölgesine 21 days youth concentrate uygulayınız. Sabah Youth Cream Face&Neck uygulayınız. 


 

Institut Esthederm Cyclo System Eye Contour Youth Cream 15 ml


Yaşlanma belirtilerine karşı göz çevresi bakım kremi
 
Cyclo System, olgun ciltler için gençlik ve cilt yenileme amacıyla geliştirilmiş global bir cilt bakım programıdır. Günlük bakım ve 21 günlük yoğun bakım kürü ürünleriyle; kırışıklık, esneklik kaybı, nem kaybı ve solgun cilt görünümü gibi yaşlanma belirtilerine karşı savaşır.
 
Göz çevresi, ciltte incelme ve yaşlanma belirtilerinin ilk kez ortaya çıktığı bölgedir. Eye Contour Youth Cream göz çevresindeki derin kırışıklıkların, ince çizgilerin ve sıkılık kaybını azaltmak ve onarmak için geliştirilmiş bakım kremidir. Şişliklerin azalması, canlı bir görünüm sağlamak için kullanılabilir.
 
Kullanım Şekli

 
Her sabah ve akşam parmak uçları ile içeriden dışarı doğru küçük vuruşlar yaparak göz kontürüne uygulayınız.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.