Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu

Ingrid Millet Ürünleri

Ingrid Millet 1992 yılında Amerika Birleşik Devleti'nde kurularak cilt bakımı ürünleri ile büyük ilgi görmüş ve tüm kadınları kendisine çekmiştir. Markanın kadınlar tarafından ilgi görmesinin nedeni ise kendi laboratuvarlarında uzman dermatologlar ile geliştirdikleri gençleştirici ve yaşlanmayı önleyici ürünlerinin yer almasıdır. Fransız markası olan Ingrid Millet tüketicilere hem doğal hem de kaliteli ürünler sunmaktadır. İçeriğinin doğal olması hasarlı bölge için iyi sonuçlar ve çözümler sunmaktadır.

Ingrid Millet Perle De Cavia serisinden olan yüz, göz kremi, göz çevresi ve dudak çevresi kremleri ve serumlarını kırışıklık sorunu yaşan tüketicilere sunmaktadır. Yüzün her bölgesi için ayrı kırışıklık ürünleri bulunmaktadır. Markanın tüm ürünleri mineral içerikli olmasından dolayı mükemmel sonuçlar sunarak pek çok kişiden takdir görmüştür.

Günümüz şartlarından dolayı çevresel etkilerin cilde yarattığı kir ve yağ gözenekleri tıkayarak cildin tahriş, kuru ve kırışıklıklara yol açmasına neden olur. Ayrıca kadınları tutkusu olan makyaj gece yatarken temizlenmediği sürece cildin nefes almasına engel olur ve ciltte büyük sorunlara yol açabilir. Ingrid Millet Source Pure serisinde olan losyon, jel, temizleme köpüğü, makyaj temizleyici ve nemlendirici ürünleri ile cildinizi hem temizleyip hem de cilt bakımınızı yapabilirsiniz.

Ingrid Millet Paris'in en çok aranılan estetisyenleri ile çalışarak mineral ve özel bitkisel ürünleri ile tüm ciltlere uyum sağlayarak lüks bir bakım sağlamaktadır. Cilde uyumlu olmayan ürünler cilde kalıcı çözüm sunmamakla birlikte ciltte kalıcı hasar bırakabilir. Ingrid Millet en iyi çözümler ve sonuçlar sunarak cilt uyumu sağlamaya yardımcı olabilir. Markanın ürünlerini eczanelerde ve resmi satış sitelerinde bulmak mümkündür.

Tüm Ingrid Millet ürünlerine www.dermokozmetik.com sitesinden ürünlerimizi daha detaylı inceleyebilir ve sipariş verebiliriz.

Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.