5,0 (0)

Imedeen Tan Optimizer 60 Tablet

Marka
Ürün Kodu : 12343
Ürün Barkodu :

  Tükendi!  

Imedeen Tan Optimizer 60 Tablet

Ürün İsmi :Imedeen Tan Optimizer 60 Tablet
Özet Bilgi :Cildinizi güneş için hazırlamanız için kullanılan gıda takviyesi
Marka :Imedeen

Imedeen Tan Optimizer 60 Tablet Özellikleri:

  • Cildinizi güneş için hazırlamanız için kullanılan gıda takviyesidir.
  • Doğal bitki özü, lutein ve vitamin içeriğine sahiptir.
  • Tabletlerin bronzlaştırmak etkisi yoktur ve uygun bir SPF ürünü ile birlikte kullanılabilir.
  • 18 yaş ve üzeri kullanıma uygundur.

Imedeen Man Age Ment 60 Tablet Kullanım Şekli:

Her gün 1 tablet şeklinde alınmalıdır.

Imedeen Tan Optimizer 60 Tablet İçeriği:

Content per daily dose (1 tablet): Lutein 3mg, Lycopene 3mg, Vitamin A (RE) (100% as beta-carotene) 333ug (42% RDA), Vitamin E (a-TE) 10mg (83% RDA), Vitamin C 45mg (56% RDA). Box Contains: 60 Tablets, 2 months supply

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı


Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER