Marka :
Ürün Kodu : 12341
Barkod : 5700666019150

Imedeen Prime Renewal 120 Tablet - Yaşlılık Leke Takviyesi


  Tükendi!  

Imedeen Prime Renewal 120 Tablet - Yaşlılık Leke Takviyesi

Ürün İsmi :Imedeen Prime Renewal 120 Tablet
Özet Bilgi :Ciltteki kırışıklıklıklar, nem kaybı ve yaşlılık lekeleri için kullanılan gıda takviyesi
Marka :Imedeen

Imedeen Prime Renewal 120 Tablet Özellikleri:

  • Cildin kaybettiği nemi sunma, cildi yenileme ve yaşlılık lekelerine ve menopoz döneminde oluşan yaşlanma etkileri için kullanılan gıda takviyesidir.
  • Ciltteki kırışıklıklar için kullanılabilir.
  • Formülünde likopen, beyaz çay, üzüm çekirdeği özü, E vitamini, C vitamini ve papatya karışımı bulunur.
  • 50 yaş ve üzeri kullanımı içindir.

Imedeen Prime Renewal 120 Tablet Kullanım Şekli:

Günde 4 tablet şeklinde alınmalıdır.
Sabah 2 ve akşam 2 şeklinde alınmalıdır.

Imedeen Prime Renewal 120 Tablet İçeriği:

Maltodextrine, Extrait de Poisson (Complexe Marin), Fibres de Soja, Vitamine C, Amidon Modifié, Extrait de Thé Blanc (Camellia Sinensis L. Kuntze), Minéral (Zinc (Gluconate de Zinc)), Agents d'Enrobe (Méthylcellulose, Shellac, Talc), Extrait de Camomille (Matricaria Recutita L), Extrait de Tomate (Lycopersicon Esculentum Mill), Extrait de Pépins de Raisin (Vitis Vinifera), Vitamine E, Humectant (Glycérol), Huile Végétale, Colorants, Dioxyde de Titane, Caramel Ammoniacal).

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.