5,0 (0)

Imedeen Man Age Ment 60 Tablet

Marka
Ürün Kodu : 12342
Ürün Barkodu :

  Tükendi!  

Imedeen Man Age Ment 60 Tablet

Ürün İsmi :Imedeen Man Age Ment 60 Tablet
Özet Bilgi :Erkeklerin yaşlanma belirtileri için kullanılan gıda takviyesidir.
Marka :Imedeen

Imedeen Man Age Ment 60 Tablet Özellikleri:

  • Erkeklerin yaşlanma belirtileri için kullanılan gıda takviyesidir.
  • Tıraş, güneş ve hava kirliliği gibi etkilerden korumak için kullanılan gıda takviyesidir.
  • Formülünde C vitamini, üzüm çekirdeği ekstresi, çinko ve likopen bulunur.

Imedeen Man Age Ment 60 Tablet Kullanım Şekli:

Her gün 2 tablet şeklinde alınmalıdır.

Imedeen Man Age Ment 60 Tablet İçeriği:

Fish extract; Bulking Agent: E 460; Soy Fibre; Sodium-L-Ascorbate; Zinc Gluconate; Anti-caking Agent: E 551; Tomato Extract (Lycopersicon esculentum Mill.); Grape Seed Extract (Vitis Vinifera L.). May contain Molluscs and Crustaceans.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı 


Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER