5,0 (0)

Imedeen Hair and Nails 60 Tablet

Marka
Ürün Kodu : 12344
Ürün Barkodu :

  Tükendi!  

Imedeen Hair and Nails 60 Tablet

Ürün İsmi :Imedeen Hair and Nails 60 Tablet
Özet Bilgi :Sağlıklı saç ve tırnaklar için kullanılan gıda takviyesi
Marka :Imedeen

Imedeen Hair and Nails 60 Tablet Özellikleri:

  • Sağlıklı saç ve tırnaklar için kullanılan gıda takviyesidir.
  • Günlük yetişkinler için önerilir.
  • 18 yaş ve üzeri kullanımı içindir.
  • Silikon dioksit (silika), B vitaminleri ve çinko içermektedir.

Imedeen Hair and Nails 60 Tablet Kullanım Şekli:

Her gün 1 tablet şeklinde alınmalıdır.

Imedeen Hair and Nails 60 Tablet İçeriği:

Silicon dioxide (silica) 19.38 mg - 10.63 mg from Horsetail extract (Equisetum arvense L.), Thiamine (Vitamin B1) 2.2 mg (200% EU RDA), Riboflavin (Vitamin B2) 2.4 mg (171% EU RDA), Niacin (NE) 28 mg (175% EU RDA), Vitamin B6 3 mg (214% EU RDA), Vitamin B12 3 g (120% EU RDA), Biotin 416 g (832% EU RDA), Pantothenic acid 12 mg (200% EU RDA) and Zinc 1.5 mg (15% EU RDA).

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı


Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER