5,0 (0)

Imedeen Advanced beauty Shot 10x15ml

Marka
Ürün Kodu : 12345
Ürün Barkodu :

  Tükendi!  

Imedeen Advanced beauty Shot 10x15ml

Ürün İsmi :Imedeen Advanced beauty Shot 10x15ml
Özet Bilgi :Cildi güzelleştirmek ve korumak için kullanılan gıda takviyesi
Marka :Imedeen

Imedeen Advanced beauty Shot 10x15ml Özellikleri:

  • Cildi güzelleştirmek ve korumak için kullanılan gıda takviyesidir.
  • C vitamini ve kolajen içeren güzellik içeceğidir.
  • Kolay içilebilen içecek cildin bakımı için kullanılan gıda takviyesidir.
  • 18 yaş ve üzeri kullanımına uygundur.

Imedeen Advanced beauty Shot 10x15ml Kullanım Şekli:

Her gün 1 tablet yemekle beraber içebilirsiniz.

Imedeen Hair and Nails 60 Tablet İçeriği:

Water, Acidity regulator: E 330; Hydrolysed collagen; Preservative: E 202; Humectant: E 422; L-ascorbic acid; flavouring; Sweetener: E 955. Contains Verisol collagen from a porcine source. Not suitable for vegetarians.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı

Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.


BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER