Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu

Hamadi Ürünleri

hamadi

Hamadi ürünleri organik bileşenlerden oluşmuş dermokozmetik markasıdır. Bu marka diğer markalar gibi kurucusunun adını yani Hamadi adını taşımaktadır. Ürünler dermotologlar ve saç uzmanları birleşerek tasarlamışlardır. Ambalaj ve üretim süresi boyunca çevre dostu olan Hamadi ECOCERT onaylıdır. Hassas saç ve saç derisine sahip yetişkinler, bebekler, çocuklar ve hamile bayanların güvenle kullanabileceği markadır. Kimyasal ve petrolün oluşturduğu alerji ve dermatit gibi etkilerin önüne geçmektedir. Her saç tipine uygun ürünleri ile hem kadın hem de erkeklerin saç bakımına yardımcı olmaktadır. Elektriklenen, kabaran, boyalı, hasar görmüş ve cansız saçlara özel ürünleri ile bakım yapmanıza yardımcı olabilir. Ürünlerin içeriğindeki bal, zencefil ve tatlı portakal öne çıkan doğal içeriklerdir. Bu içerikler ile işlem ve hasar görmüş, şekillendirici, onarıcı, atopik egzama, atopik dermatit ve sedef sorunlarına yardımcı ürünleri bulunmaktadır. Hamadi Shea Sprey ile elektriklenen ve kabaran saçları içeriğindeki adaçayı yağı, avokado yağı, gül ve Ylang Ylang ile saçları şekillendirmeye ve canlı olmasına yardımcı olabilir.

Boyalı saçlara bakım yapılmadığında dökülmeye ve cansız bir görünüme neden olmaktadır. Beyazlayan saçlara ve bakımlı görünmek için boyadığımız saçlara bakım yapmadığımız sürece gün geçtikçe solgun, cansız ve dökülen bir saç haline gelebilir. Hamadi Healing Serum içeriğindeki avokado yağı ve zeytinyağı ile saçlara bakım yapmaya ve onarmaya yardımcı olmaya çalışır. Tüm saç tiplerine öz el Hamadi Şampuan İçeriğindeki limon ile saç derisini güçlendirmeye ve ince telli saçlara hacim katmaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda sebum fazlalığını düzenleyerek saç dersindeki sivilceleri gidermeye ve nemlendirmeye yardım etmeye çalışır.
Hamadi saç ürünleri saçları onarmaya, bakım yapmaya ve güneşten koruyarak birçok tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Kaliteli, kimyasal içerik içermeyen ve yüksel maliyetli malzemeler kullanır fakat düşük fiyata satışa sunulmuştur. Çünkü Hamadi için insan sağlığı birçok konunun üzerindedir. Uzmanlar günde 100 tel saç dökülmesini normal görmektedir. Kimyasal içerikli ürünler kullanmadığınız sürece aşırı saç dökülmesi yaşanmamaktadır.

Hamadi ürünleri saç şampuanları, saç maskeleri, saç kremleri ve soya sütü şampuanıyla dikkati üstüne çekmiştir. Hamadi ürünleri eczane dışında çeşitli internet sitelerinde satılmaktadır. İnce saçlar, boyalı saçlar, hasar görmüş saçlar, sarı saçlar ve kısa saçlar için farklı ürünlerle farklı saç tiplerine bakım yapmaya ve onarmaya yardımcı olabilir.

Jamal Hamadi Akademi Ödülleri'nde, Emmy Ödülleri ve Screen Actors Guild Awards için tarz haline gelmiştir. Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Endonezya, Meksika Elidor, Singapur, Brezilya ve Arjantin ülkelerinde Hamadi ürünlerin reklamı ve tanıtımı yapılmıştır. Birçok önemli dergilerin kapağında yer almış ve Heather Graham, James Franco, Jennifer Lopez, Jean-Paul Gaultier, Selena Gomez gibi daha birçok ünlü ile çalışmıştır.

Tükendi
Hamadi Honey Soymilk Hair Wash Daily Shampoo Bal Soya Sütü Günlük Saç Şampuanı (İnce Saçlar İçin)
112,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Lemon Mint Hair Wash Shampoo Color Protector Limon Nane/ Renk Koruyucu Şampuan
124,00 TL KDV Dahil
155,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Shea Hair Mask Moisturizing Treatment Saç Maskesi nemlendirici Bakım
112,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Shea Leave In Moisturizing Styling Cream Durulanmayan Nemlendirici Şekillendirici Krem
124,00 TL KDV Dahil
155,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Shea Rice Milk Conditioner Pirinç Sütlü Saç Kremi (Tüm Saç Tipleri İçin)
132,00 TL KDV Dahil
165,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Elektriklenmeye karşı saç bakım spreyi
112,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Healing Serum Yıpranmış Saçları Onarıcı Serum
124,00 TL KDV Dahil
155,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Shea Hair Cream All Around Styling Solution Saç Şekillendirici Solüsyon
112,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Canlandırıcı, dengeleyici ve ferahlatıcı bakım saç kremi
124,00 TL KDV Dahil
155,00 TL KDV Dahil
Tükendi
Hamadi Ginger Soymilk Hair Wash Daily Shampoo Zencefil Soya Sütü Günlük Saç Şampuanı 355 ml
112,00 TL KDV Dahil
140,00 TL KDV Dahil
1
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.