5,0 (0)
Ürün Kodu : PC02058884
Barkod : 3614271994806

Giorgio Armani Si Passione 50 ml Edp

%15
2.150,00 TL 1.827,50 TL


Tükenmek Üzere

SÌ PASSIONE güven, baştan çıkarma ve güç yayan parlak ve şehvetli bir parfümdür. En sevdiğiniz kırmızı rujunuzu sürdüğünüzde elde ettiğiniz anlık güven artışından ilham alan, dikkat çekici bir parfüm. Bu koku, Armani Sì serisindeki ilk meyveli çiçek olan orijinal Sì parfümünden farklı bir hikaye anlatıyor. Bu eau de parfum, şampanyaya meyveli bir garnitür eklemenin kokusuna benzer, canlandırıcı ve hafif pudramsı bir meyvemsi parfüm.

İlk izleniminde parlak ve taze olan Armani Sì Passione Eau de Parfum, baharatlı pembe biber ve parlak armut notalarıyla açılıyor. Parfümerideki en seçkin gül notaları ve feminen yasemin, tutkuyla yönlendirildiğinde inanılmaz bir güç gösteren görünüşte kırılgan bir kadın gibi güçlü bir koku yaratmak için birleşir. Kediotu ilavesi bu parfümü bağımlılık yapar ve kendini şımartmaya ve zevk almaya davet eder. Sıcak ve şehvetli vanilya ve sedir ağacının kuruması, bir kırmızı ruj dokunuşunun kullanıcıya anında verebileceği özgüveni yansıtır.

Sì, İtalyancada evet kelimesi olduğundan, Passione İtalyanca tutku kelimesi ve kırmızı da arzunun duygusal rengi olduğundan - bu parfüm sevdiğiniz biri için mükemmel bir doğum günü hediyesi olur.


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER