Gillette

Erkek bakım rutininin en önemli adımlarından biri tıraştır. Kalitesi dünyaca tescilli bir marka olan Gillette ürünleri erkeklerin kendilerini her zaman iyi ve bakımlı hissetmesinde önemli bir rol oynar. Markanın farklı özelliklere sahip ürün yelpazesi içerisinden en uygun ürünler seçilerek hem tıraş süreci daha keyifli bir hale getirilebilir hem de eksiksiz bir kişisel bakım uygulanabilir.

Gillette Mach3

Mach 3 markanın uzmanlığı ve uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilmiştir. Çelikten bile güçlü olan 3’lü bıçak sistemiyle harika bir tıraş deneyimi yaşatma konusunda garantilidir. Serinin farklı alt modelleri, tıraş jelleri ve yedek başlıkları vardır. Gövdesi ustaca dengelenip ayarlandığı gibi keskin bıçakları ve kayganlaştıcı bandı sayesinde Mach 3 konforlu bir tıraş keyfi sağlar. Mach 3 Turbo daha fazla tıraş sayısına imkan veren daha uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Mach 3 Sensitive ise hassas yapılı ciltlerde rahat, pürüzsüz ve tahriş yaratmayan bir deneyim sağlar. 

Gillette Fusion

Erkek bakımına yepyeni bir soluk getiren Fusion serisindeki tüm ürünler kullanıcılara kişisel bir tıraş deneyimi yaşatmayı başarır. Yakın temas deneyimi için en etkili çözüm olan Fusion 4’lü bıçaklar ile istenilen bakıma konforlu bir şekilde ulaşılabilir. Her bıçak darbesinin ardından ciltte hafiflik yaratan keskin paslanmaz çelik malzemeli bıçakları ileri teknoloji ürünü olduğundan gövdeye doğru açıda sabitlenmesi mümkündür. Bu sayede makinenin tene bastırılmasının neden olabileceği hasarlar önlenir. Az bir baskı ile sinekkaydı tıraş keyfi ayrıcalığı Fusion serisi ile elde edilebilir. Daha konforlu bakım imkanı veren çoklu bıçaklar uygulama sonrasında cilt ferahlığı yaşanmasında önemli bir role sahiptir.

Gillette Venus

Kişisel bakım amacıyla en çok kullanılan ürünlerden tıraş bıçakları kullanım alanına ve cilt tipine uygun olarak seçilmelidir. Gillette Venus serisindeki kadın cildine özel olarak tasarlanan ürünler özel başlıkları ve kıvrımları ile pürüzsüz ve yumuşak bir cilde sahip olma imkanı verir. Farklı başlıkları sayesinde tüm vücutta kullanılabilir. Venus tıraş bıçaklarının yan taraflarında bulunan jel doku istenmeyen kanama riskini minimize eder.

Gillette Deodorant

Gillette deodorant çeşitleri ferah ve uzun süre etkisini koruyan kokulara sahiptir. Günlük hayatın vazgeçilmez parçası olan deodorant çeşitleri kişisel bakımına özel gösterenlerin en çok ilgi gösterdiği ürünlerdendir. Bunun nedeni doğru ürün seçimi ile gün boyu ferahlık yaşama imkanı vermeleridir.

Gillette Fiyatları

Gillette fiyatları satın alınmak istenilen ürüne, ürünün içeriğine, özelliklerine ve benzer pek çok etkene göre belirlenir.