Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On 15 ml - Açık Ton Renkli
Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On 15 ml - Açık Ton Renkli

Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On 15 ml - Açık Ton Renkli (5924)

0,00
Marka : Garnier
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 28,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 26,60 TL(KDV Dahil)

Garnier Açık Ton Renkli Göz Altı Torbalanmaları, Morlukları ve Halkaları Azatlıcı Roll-On

Garnier Açık Ton Renkli Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On 15 ml


Garnier Açık Ton Renkli Göz Altı Torbalanmaları, Morlukları ve Halkaları Azatlıcı Roll-On
 
Göz Altı Torbalanmaları ve Morlukları için
 
Garnier esas bakım kafeinli göz rolonu, göz altındaki kan dolaşımını arttırıcı özelliği ve yorgunluk giderici etkisi ile formülündeki kafein, göz altı torbalarını indirmeye yardımcı olur.
Göz Altındaki Halkalar için
 
Garnier kafeinli göz bakım rolonu şişkinlik giderici masaj uygulaması yapan, serinlik veren bilye ile göz altı halkalarının görünümü azalır. Ayrıca nemlendirici jel formülün içerdiği üzüm anti-oksidanları göz altınıza sağlıklı bir ışıltı kazandırır.
 
Göz altı torbaları ve halkaları azalır
 
Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On'u hem bayanlar hem de erkekler rahatça kullanabilir, gün içinde tekrar kullanmak için çantalarında taşıyabilirler.
 
Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On'u göz çevresindeki yorgunluk izleri ile savaşmak için özel olarak formüle edilmiş, masaj yaparak uygulanan yeni Kafeinli Göz Roll-on'u yarattı. Göz altı halkaları ve torbalarını etkili bir şekilde azaltmak için yorgunluk karşıtı etken maddeleri, ultra serinletici bilye ile birleştirildi.
 
Garnier Kafeinli Göz Roll-On Kullanımı:
 
Garnier Esas Bakım Kafeinli Göz Roll-On'u göz çevresine hafif dairesel hareketlerle uygulayınız. Roll-On'un bilye sayesinde gerekli miktar ürün uygulanır. Dilerseniz elinizle biraz masaj yaparakta ürünün etkisini arttırabilirsiniz.
Ürün Miktarı
15 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.