Garnier

Kozmetik ürünleri denilince ilk akla gelen markalardan biri Garnier’dir. Geniş bir ürün çeşitliliği bulunan Garnier özel formülleri ile farklı ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanmasını sağlar. Gücünü doğadan alan farklı içeriklerdeki ürünleri ile beğenileri toplayan Garnier sağlıklı bakım ürünleri tasarlamaya odaklanır. 

Garnier Güneş Kremi

Ciltte erken yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına neden olan en önemli çevresel faktör güneş ışınlarının zararlı etkileridir. Cilt uzun süreli olarak UVA ve UVB ışınlarına maruz kaldığında kızarıklık, yanık ve lekeler görülebilir. Zararlı ışınlar kırışıklık oluşumunu hızlandırabildiği gibi zaman içerisinde cilt dokusunda ciddi hasarlara da yol açabilir. Bu tür olumsuz etkilerin minimize edilmesi için cilt koruyucu ürünlerle desteklenmelidir. Garnier güneş koruyucu ürünler cildi UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur. Ancak koruyuculuk özelliklerinin içerdikleri filtre tipine göre farklılaşabileceği unutulmamalıdır. Ayrıca Garnier güneş koruyucu ürünler SPF değeri açısından da farklıdır.

Garnier güneş kremi ve losyonları cilt dokusunun zarar görmesini önleme özelliği sayesinde cildin yaşlanma etkilerine karşı direncini artırır. Farklı bölgelerde kullanıma yönelik farklı özelliklerde formüle edilen Garnier güneş koruyucu ürünlerin süt, krem, sprey, yağ ve losyon formlarında alternatifleri vardır.

Garnier BB Krem

Garnier BB krem leke karşıtı özelliklere sahip bir ürün olarak lekelerin kapatılması ve cilt tonunun eşitlenmesi amacıyla kullanılır. Doğal ve ferah bir görünüm ile taze bir cilt görünümü sağlayan Garnier BB krem yüzdeki kusurları kapatma özelliğiyle makyaj bazı olarak da kullanılabilir. Nemlendirici özelliği ile kuru ciltlerde kullanıma uygundur. İçeriğinde yer alan besleyici maddeler tedavi edici özelliktedir. On iki saate kadar bozulmadan durabildiği için sürekli makyaj yenilenmesi ihtiyacını ortadan kaldırır. Hafif yapıları sayesinde sıcak hava ya da terlemeyle akması, nemden etkilenmesi söz konusu değildir. 

Garnier BB krem çeşitleri GKF 15 faktörüyle UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Ciltte katmanlar oluşturmadığından doğal bir görünüm elde edilir. Yağlı ciltlerde de kullanıma uygun olan Garnier BB krem çeşitleri yağ dengesini korur. Böylece sivilce, yağ bezesi ve siyah nokta oluşumu önlenir. Farklı renk tonları sayesinde her cilde kolaylıkla uyum sağlayan yapıdadırlar.

Her cilt tipine uygun üretilmeleri sayesinde kuru ciltler için olan ürünler cilde gerekli nemi kazandırırken yağlı ciltlerin yağ dengesinin korunmasında önemli bir rol oynar. Garnier BB krem alınırken önce cilt alt tonu ve rengi en doğru şekilde belirlenmelidir. Bu sayede en doğru ürünün seçilmesi mümkündür. Garnier BB kremler bakım ve kozmetik ihtiyacını aynı anda giderir. İçeriğindeki besleyici maddeler ise cilt bakımı görevini yerine getirir. 

Garnier Roll On

Her mevsim ve günün her anı temizliğin ve hijyenin sağlanması için en önemli noktalardan biri Roll on kullanmaktır. Özellikle yaz aylarının sıcağında yetişkin vücudunda terleme ve koku oluşması gibi durumlarla sık sık karşılaşılır. Bu noktada devreye giren Roll on kullanımı kişinin kendini daha ferah hissetmesini, daha güzel kokmasını ve öz güveninin artmasını sağlar.

Kadınlar ve erkekler için özel olarak üretilen Garnier Roll on çeşitleri terleme, kötü kokular ve istenmeyen lekeler gibi durumlara karşı üst düzey koruma sağlama konusunda etkilidir. Sahip olduğu mekanizma ile Roll on çeşitleri kolayca uygulanabilir. 

Lekesiz bir şekilde, uzun süre kuruluk sağlayan Roll on çeşitleri kadın ve erkek vücut yapılarına göre farklı kokularda üretilir. Mineral Roll on uygulamadan sonra hemen kurur ve uzun süre kuruluk hissi verir. 

Garnier Deodorant

Garnier kadın ve erkeklere özel hazırlanan deodorant çeşitleri ile hem daha güzel kokmayı hem de daha kuru koltuk altlarına sahip olmayı sağlar. Kullanım alanlarına ve kullanan kişilere göre farklılık gösterebilen Garnier deodorant çeşitleri koltuk altına ya da kıyafetlere sıkılabilir. Ultra güçlü özelliklere sahip Garnier deodorant çeşitlerinden Garnier Ultra Dry eksta terleme ve ter problemi yaşayan kişiler için etkili bir çözümdür. 72 saate kadar kuru ve temiz koltuk altlarına sahip olmak mümkündür. İçindeki özel formülü, terleyen koltuk altlarındaki sıvıyı emiş gücüyle azaltır. Body deodorant çeşitleri de vücudun farklı bölgelerine sıkılarak kullanılabilir. Bu sayede gün boyu temiz kalabilir ve güzel kokabilirsiniz.

Garnier Bronzlaştırıcı Yağ

Güneş ışınları vücudun D vitamini ihtiyacı açısından önemli olsa da eğer gerekli önlem alınmazsa cilt yanıkları başta olmak üzere çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Bu nedenle cilt gerekli ürünler kullanılarak korunmalıdır. Garnier Bronzlaştırıcı Yağ ise yumuşak, bronz ve parlayan bir cilde ulaşmanın en garantili yoludur.

Garnier Fiyatları

Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Garnier ürün fiyatları; ürün tipine, içeriğine, gramajına ve benzeri etkenlere göre farklılık gösterebilir.