5,0 (0)
Ürün Kodu : 3574
Barkod : 0310539037096

Formula 7 Plus Kapsül

Marka

  Tükendi!  

Douglas Laboratories Formula 7 Vejetaryen 60 Kapsül

Formula 7 Bitkisel Gıda Takviyesi Vejetaryen Kapsül


Formula 7 Kapsül İçeriği:
L-Carnitine
Krom
Funda Yaprağı

Tere Tohumu
Zencefil
Yeşil Çay
Coenzim Q10


Kullanımı:
Formula 7 Kapsülü günde 2 kapsül olarak yemeklerden sonra ılık su ile kullanılması önerilir. Ürünle birlikte uygun bir diyet ve düzenli ancak hafif bir egzersiz programı uygulanması önerilir. Bilinen bir ilaç etkileşimi olmamasına rağmen ilaçlarla birlikte kullanımlarından önce bir hekime danışılması önerilir. Hamile ve 18 yaşından küçükler için kullanımı uygun değildir.

Gıda Takviyeleri Hakkında Uyarı


Takviye edici ürünleri nemden ve ışıktan uzak tutunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Önerilen kullanım miktarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen rahatsızlıkta en yakın sağlık ocağına ya da doktorunuza danışınız. Takviye edici gıdalar ilaç değildir. Günlük beslenmenizin yerine geçemezler. Hamile ya da emzirme döneminde güvenli olmayabilir. Kullanmadan önce doktorunuza başvurunuz. Herhangi bir hastalığınız için kullandığınız ilaçlar ile takviye edici gıdalar arasında ciddi farklar vardır. Bu sebeple zarar görebilirsiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Dikkat! Yönetmelik gereği internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilan ve reklam gibi yanıltıcı, kamu sağlığını bozucu ve eksik bilgiler içermesi yasaktır. Bu sebeple sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları giderdiği, tedavisine yardımcı olduğu ve tedavi ettiği şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. www.dermokozmetik.com aracılığı ile satışı yapılan gıda takviyesi, doğal kaynaklı ya da bitkisel hayvansal ürünler ve vitamin destekli ürünler takviye edici gıdalardır. İlaç değildir. Hastalıkları önleme ya da tedavi amacıyla tavsiye edilmez. Gıda takviye edici ürünler normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmamaya dikkat ediniz. Hastalık, hamilelik, emzirme dönemi ve ilaç kullanılması durumunda mutlaka doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve ürün detaylarda yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavileriniz için doktorunuza başvurunuz.

 


BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER