Exudare Deo Spray 7x24 Bayan - Ter Kokusu Önleyici (7076)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 20,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 19,00 TL(KDV Dahil)

Exudare Bayanlar İçin Ter Kokusuna Karşı Etkili Sprey

Exudare Deo Spray 7x24 Bayan - Ter Kokusu Önleyici


Exudare Bayanlar İçin Ter Kokusuna Karşı Etkili Sprey


Terleme özellikle sıcak yaz günlerinde bir çoğumuzun karşılaştığı en büyük sorundur. Oysa terlemek toksinlerin atılması için sağlıklıdır ! Çünkü ter yoluyla vücuttaki zararlı toksinler dışarıya atılır. Ancak ne kadar sağlıklı olursa olsun kimse ter kokmak istemez.

Genelde bütün dünyada insanlar ter kokusu ile ilgili roll-on, deo stick mum ya da pudrajlı deodorantlar kullanarak bu ürünlerle terlemeyi engellemeye çalışırlar. Ter bezi kanallarını tıkayarak terlemeyi engelleyen bu tip antiperspirant ürünlerin çoğu aynı zamanda "Alüminyum Klorür" içerir.
Yapılan bilimsel çalışmalarda ise "Alüminyum Klorür'ün" özellikle hanımlarda koltuk altı bezi ve lenf kanseri oluşumunda en önemli etken maddelerden biri olduğu konusunda kaygılar vardır.
Koltuk altı bezleri aynı zamanda vücudun ısı regülatörüdür. Bizler kışın değil yazın terleriz, ter bezi kanalı ile de vücudun ısı dengesini oluştururuz. Terleme sonrası vücuttaki zararlı toksinleri dışarıya atan vücut aynı zamanda da soğur.

Ancak roll-on, deo stick mum ya da pudrajlı deodorantlar kullanarak gözenekleri tıkamanız halinde bu zararlı toksinlerin dışarıya atılması ve vücudun soğumasının sağlanması pek mümkün olmaz. Harareti artan ve bu bölgede bulunan zaralı toksinlerin büyük bir bölümünü bu kanaldan atamayan vücut başka yollar arar.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.