Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Evocapil Intensive 60 Kapsül
Evocapil Intensive 60 Kapsül

Evocapil Intensive 60 Kapsül (11309)

5,00
Marka : Evocapil
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 120,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 114,00 TL(KDV Dahil)

Saç Dökülmesine Karşı, Saç, Cilt ve Tırnak İçin Destek Bitkisel Kapsül

Evocapil Intensive 60 Kapsül

Saç Dökülmesine Karşı, Saç, Cilt ve Tırnak İçin Destek Bitkisel Kapsül

Saç dökülmesi, kepek oluşumu, akne, egzama, tırnak kırılmaları, tırnaklarda beyaz leke oluşumu gibi saç, cilt, veya tırnaklarda problem yaşayan tüm kadın ve erkeklerde tedaviye destek sağlar.
Tırnakların sağlıklı uzamasını sağlar, kırılmasını önler
Saçların kolay kırılmasını ve saç kaybını önler.
Cildi nemlendirir, esnekliğini arttırır.

Kullanım Şekli :

Gıda takviyesi olarak günde 2x1 kapsül alınması önerilir.
Evocapil İntesive 60 Capsules *İçeriğinde bulunan antioksidan etkili vitaminler , mineraller sayesinde saç, cilt ve tırnakları serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı korur.

 

L-sistin Keratinin ön maddesidir, Keratin gelişimini hızlandırarak Saç ve tırnaklarda esas maddesi olan keratin ihtiyacını karşılar, Saç folikülünde antioksidan etkilidir.

 

B12 Vitamini (Siyanokabalamin) Saç ve tırnakların gelişimi için önemli ikinci vitamindir. Tırnaklarda eksikliğinde çatlama, kırılma ve beyaz lekeler gözlemlenir. Saçlı deriye oksijen taşınmasını destekler.

 

İnostol B grubu bir vitamin olup, keratinositler için büyüme faktörü olarak vazife görür, Kolin sitrat ile birlikte hücre duvarı için gerekli olan Lesitin üretiminde önemlidir.

 

(J Vitamini) Kolin Sitrat B vitamini grubunun bir üyesi olan Kolin Sitrat, saç, cilt ve tırnaklarda taşıdığı önemin yanı sıra , saçlı deride kolestrol birikimini azaltmaya yardımcı olur.

 

(H Vitamini ) Biotin Saç korteksinin elastikiyetinin arttırılması ve güçlü saç ve tırnak yapısının desteklenmesini sağlamakla birlikte, sağlıklı ve hızlı uzamaya katkı sağlar.

 

(B3 Vitamini) Niacin Vazodilatör etkili bir vitamindir. Ciltte ve saçlı deride mikrosirkülasyonu arttırır.

 

(B9 Vitamini) Folik Asit Dokuların gelimine ve hücre fonkisyonlarının düzgün işlemesine yardımcı olur. Eksikliğin saç kaybı, tırnak yapısında ve ciltte kusurlar oluşmaya başlar, Hücelerin yenilenmesini sağlamayı destekler.

 

B5 Vitamini) Pantotenik Asit ( 1940 2lı yıllardan bugüne saç dökülmesi tedavisinde kullanılmaktadır. Eksikliğinde saç kaybı ve yoğun dökülmeler görülmektedir.

 

Çinko Kronik çinko eksikliğinde saç büyümesi yavaşlamakta ve yaygın saç kaybı görülmektedir.

 

Bakır Alyuvarların oluşumuna katkıda bulunur. Saç, tırnak rengi ve yapısındaki bozulmaları engeller.

 

Manganez Saç ve Tırnak uzamasını teşvik edicidir. Pigmetasyon ve büyüme üzerinde olumlu etkilere sahiptir

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.