5,0 (0)
Ürün Kodu : 1195
Barkod : 4021354031010

Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici 200 ml Parfümsüz

Marka

  Tükendi!  

Eubos

 

Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici 200 ml Parfümsüz
 

Eubos Parfümsüz Arındırıcı Sıvı Cilt Temizleyici Mavi,
Eubos Liquid Cleanser Blue,
Eubos Yüz Temizleme Jeli,
Eubos Liquid Skin Cleansing Emulsion
 

Eubos Sıvı Cilt Temizleyici

Günlük yüz ve vücut temizliğinde kullanılır. Cildin doğal koruyucu tabakasına zarar vermeden, yumuşak, gözeneklere kadar inen koruyucu temizlik sağlar. Sabun ve alkali içermez.

Sivilce, akne, siyah nokta, sabun alerjisi, egzema, mantar gibi bir çok cilt rahatsızlığında tedaviye yardımcı olur. pH değeri nötr'dür. İçeriğinde bulunan cildin yeniden yağlanma sürecine katkıda bulunan EUBOSOFT ile cildi yumuşatır, kuruluğu giderir, pullanmayı önler. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Temizlik ve duş bakım ürünü olarak yüz, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılır. Cildin doğal koruyucu tabakasına hiçbir zarar vermeden, yumuşak ve derinlemesine temizlik sağlar. Allantoin ve cildin yeniden yağlanma sürecine katkıda bulunan EUBOSOFT ile cildi yumuşatır, yeniden yağlandırarak lipit sağlar, cilt kuruluğunu giderir, pullanmayı önler. Yeniden yağlandırıcı içeriği sayesinde hassas, hasta, sağlıksız ve strese maruz kalmış ciltler için de en uygun cilt temizlik ürünü olma niteliğini taşır. Cilt üzerinde bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Gözeneklere iner ve koruyucu temizlik sağlar. Yumuşak köpüğü ile sert ve soğuk suda bile deriyi doğal dengelerini koruyarak derinden temizler.
 
Kullanım Alanları
 
Yağlanmaya yatkın derilerde, siyah noktalarda, sabun alerjilerinde, parfüm alerjilerinde, sabunun yasaklandığı egzemalarda, mantar hastalıklarında, kötü vücut kokusu gibi birçok cilt rahatsızlığında tedaviye yardımcı olur. EUBOS SIVI, tedaviye yardımcı özelliğinin yanı sıra, günlük cilt temizliğine de uygundur.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER