5,0 (0)
Ürün Kodu : 1193
Barkod : 4021354031515

Eubos Sıvı Cilt Temizleyici 200 ml Parfümlü

Marka

  Tükendi!  

Eubos

Eubos Sıvı Likit Cilt Temizleyici 200 ml Parfümlü
 

Eubos Hoş Kokulu Arındırıcı ve Temizleyici Parfümlü Cilt Temizleyici Pembe
Eubos Liquid Cleanser Pink,
Eubos Yüz Temizleme Jeli
Eubos Liquid Skin Cleansing Emulsion
 

Eubos Sıvı Cilt Temizleyici

 
Normalden yağlıya kadar olan ciltlerde kullanılan bar şeklinde hazırlanmış dermo-kozmetik cilt temizleme ürünüdür. Sabun ve alkali içermez, pH'ı nötr'dür, dermatolojik olarak test edilmiştir.  Yüz ve vücut temizliğinde kullanılır. Cildin doğal koruyucu tabakasına hiçbir zarar vermeden, yumuşak ve derinlemesine temizlik sağlar.

Temizlik ve duş bakım ürünü olarak yüz, vücut ve makyaj temizliğinde kullanılır. Cildin doğal koruyucu tabakasına hiçbir zarar vermeden, yumuşak ve derinlemesine temizlik sağlar. Allantoin ve cildin yeniden yağlanma sürecine katkıda bulunan EUBOSOFT ile cildi yumuşatır, yeniden yağlandırarak lipit sağlar, cilt kuruluğunu giderir, pullanmayı önler. Yeniden yağlandırıcı içeriği sayesinde hassas, hasta, sağlıksız ve strese maruz kalmış ciltler için de en uygun cilt temizlik ürünü olma niteliğini taşır. Cilt üzerinde bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Gözeneklere iner ve koruyucu temizlik sağlar. Yumuşak köpüğü ile sert ve soğuk suda bile deriyi doğal dengelerini koruyarak derinden temizler.
 
Kullanım Alanları
 
Yağlanmaya yatkın derilerde, siyah noktalarda, sabun alerjilerinde, parfüm alerjilerinde, sabunun yasaklandığı egzemalarda, mantar hastalıklarında, kötü vücut kokusu gibi birçok cilt rahatsızlığında tedaviye yardımcı olur. EUBOS SIVI, tedaviye yardımcı özelliğinin yanı sıra, günlük cilt temizliğine de uygundur.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER