5,0 (0)
Ürün Kodu : 1212
Barkod : 4021354033601

Eubos Sensitive Gündüz Bakım Kremi 50 ml Moisturizing Cream

Marka

  Tükendi!  

Eubos

Eubos Sensitive Gündüz Bakım Kremi 50 ml Moisturizing Cream

 

Eubos Sensitive Kuru ve Hassas Ciltler İçin Gündüz Bakım Kremi,
Eubos Sensitive Regenerating Day Cream

 
Kuru ve hassas cildinize özel kreminiz Eubos Kuru ve Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi Eubos Kuru ve Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi aktif multi koruma sistemi ve pantenollü hydro-regulative factor maddeleri içeren formülü ile gün boyu cildinize bakım sağlarken cildinizin nem kazanmasına yardımcı olur. Gündüz kullanım için geliştirilmiştir. Cildin nem ve lipit dengesinin korunmasını sağlarken gerektiği zamanlarda yeniden kazandırılmasına kakıda bulunur. Kullanım sağlandığından sonra ciltte yağlı bir tabaka bırakmadan gerekli nemi ve bakımı sağlar ve bayanlar için olmazsa olmaz makyaj için gerekli zeminin hazırlanmasına katkıda bulunur.
Ürün İçeriği
İçeriğindeki aktif Multi Koruma Sistemi serbest radikallere ve oksidatif maddeler strese karşı önemli rol oynar.
. Phyco-oligosaccharids; bu madde kahvrengi yosunun (laminaria digitala) özel enzimatik hidrolize yoluyla ve bir sürü özel yöntemle elde edilmiştir. Cildi . UVB gibi zararlı ışınlardan koruyarak hassas ve kolay tahriş olmaya yönelik ciltlerde yatıştırıcı bir etki sağlayarak koruma altına alır.
. İçeriğindeki deniz yosunu ve meyan kökü ekstresi özleri ile cilt üzerinde rahatlatıcı etkiler sağlar. Kırışıklık gibi erken yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlar.
. Panthenol (Provitamin B5) içeren Hydro-Regulative-Factor cildin doğal nem dengesini korurken nem dengesinin düzenli olmasını ve kuruluk çizgilerinin canlanmasını sağlar. Cilde pürüzsüzlük ve doğal bir ışıltı kazandırır.
. Macadamia yağı ve diğer bitikisel aktif maddeler cildin yağ ve nem dengesini ciltte tutmaya yardımcı olur ve geriye kadife yumuşaklığında bir his bırakır. Eubos Kuru ve Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi gündüz kullanım için uygundur. Cilt ile uyumu ve etkisi test edilmiştir. Hassas ve problemli (egzamalı) ciltler üzerinde kullanılır ve cilde tolere edilir. Cildinizdeki mucivezi etkinin adı Eubos Kuru ve Hassas Ciltler İçin Nemlendirici Gündüz Bakım Kremi
. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER