5,0 (0)
Ürün Kodu : 1211
Barkod : 4021354003611

Eubos Sensitive Canlandırıcı Kremi 50 ml Regenerating Cream

Marka

  Tükendi!  

Eubos

Eubos Sensitive Gece Bakım Kremi 50 ml

 

Eubos Sensitive Kuru ve Hassas Ciltler İçin Gece Bakım Kremi,
Eubos Sensitive Regenerating Night Cream

 
Eubos Gece Bakım Kremi yüz bakımınıza özel gece kullanımınız için tasarlanmıştır. Düzenli olarak kullanım sağlandığında ciltteki yağ içerisindeki su emülsiyonu cildin koruyucu ince bir yağ tabakası ile kaplanmasına yardımcı olur. Bununla beraber kremin içerisindeki aktif maddeler etkilerini daha iyi gösterir. Cildin doğal koruyucu tabakasını korumasına destek olur. Özellikle hassas ve problemli yani egzamalı ciltler üzerinde daha iyi etki edilmesine katkıda bulunur.
İçerisindeki Biyoaktif maddeler; karakteristik olarak nem sağlayan ve toparlayıcı etkiler gösteren amino asit olan hydroksiprolini taşıyan bitki türü maddeler (Sepilift (R), Seppic Fransa), cildin güçlenmesine yardımcı olarak esnek ciltlerin korunmasını sağlar. Var olan kolajen liflerin sağlamlığını arttırmaya katkıda bulunur. Ciltteki pürüzlerin yok olmasını sağlarken kırışıklıkların yerini daha sağlıklı ve gergin bir cilt alır.
İçerisindeki Pro-Retinol içeren Vitamin bakım Kompleksi; A vitamini içeren bu madde erken yaşlanma belirtilerine karşı cildin canlanmasını ve daha çok kuvvetlenmesini sağlar. İçeriğindeki E vitamini cildin nem kazanmasını ve cilt tarafından tutulmasına yardımcı olarak serbest radikalleri nötralize eder. Pantenol (Provitamin B5) antienflamatuar olarak rol oynayarak epitel (cilt hücresi) oluşumunda olumlu yönde etki eder. Formülündeki Allantoin be Bisabolol cildin dayanıklılığını arttırarak cilde yumuşaklık etkisi sağlar.
Phytosqualen içeren bitkisel bazlar taşıyan etken maddeler, cilt üzerinde yayılımı sağlarken bununla beraber etkinliğinin artmasına yardımcı olur.
Ciltteki nem kaybına ve kurumalara karşın cildi koruma altına alırken cildin yağ dengesini destekleyerek dengede kalmasını sağlar.
Zamanla çatlamış ve kurumuş cilde yumuşaklık ve elastikiyet kazandırır. Yağ içerisinde bulunan su emülsiyonudur. Doktor tarafından farklı olarak kullanılması belirtilmediği taktirde gece için kullanımı uygundur.
. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER