5,0 (0)
Ürün Kodu : 1190
Barkod : 4021354030532

Eubos Katı Cilt Temizleyici Parfümlü Yüz Sabunu 125 gr Solid Washing Bar

Marka

  Tükendi!  

Eubos Cilt Temizleyici Parfümlü Yüz Sabunu 125 gr


Hassas Ciltler İçin Hoş Kokulu Arındırıcı ve Temizleyici Sabun
 

Parfüm içerir Hoş, hafif kokuludur, Sabun ve alkali içermez, pH'ı nötr'dür

 
Normalden yağlıya kadar olan ciltlerde kullanılan bar şeklinde hazırlanmış dermo-kozmetik cilt temizleme ürünüdür. Sabun ve alkali içermez, pH'ı nötr'dür, dermatolojik olarak test edilmiştir. Hoş, hafif kokulu parfüm içerir. Yüz ve vücut temizliğinde kullanılır. Cildin doğal koruyucu tabakasına hiçbir zarar vermeden, yumuşak ve derinlemesine temizlik sağlar. Allantoin ve cildin doğal kendini nemlendirme, yeniden yağlanma sürecine katkıda bulunan EUBOSOFT içerir.
 
Yeniden doğal dengeleyici yağlandırıcı içeriği sayesinde hassas, hasta, sağlıksız ve strese maruz kalmış ciltler için de en uygun cilt temizlik ürünü olma niteliğini taşır. Cilt üzerinde bakteri ve mantar oluşumunu engeller. Sert ve soğuk suda etkisinden hiçbir şey kaybetmeden kullanılır.Yağlanmaya yatkın derilerde, siyah noktalarda, sabun alerjilerinde, sabunun yasaklandığı egzemalarda, mantar hastalıklarında, kötü vücut kokusu gibi birçok cilt rahatsızlığında tedaviye yardımcı olur.
EUBOS KATI, tedaviye yardımcı özelliğinin yanı sıra, günlük cilt temizliğine de uygundur.Klasik sabunlar gibi kullanılır. Her kullanım sonrası kuru bir yere konulmalıdır.
 
Amaç, vücut temizliği yapılırken cildin koruyucu tabakasının doğal özelliğini bozmayan ancak sabunun yerini tutan bir ürün oluşturmaktı.
 
Eubos Katı 1958 yılında geliştirildi ve ph değeri nötr, alkali ve sabun içermeyen, cilde olağanüstü uygun ve kullanımı kolay bir ürün olarak, bu ürün çeşidinin Almanya'daki ilk örneklerinden biri olarak pazarda yerini aldı.
 
Başarılı dermatolojik sonuçlar ve tüketici tarafından gördüğü kabul sonucunda Eubos katı, Eubos ürün yelpazesinin temel taşı olarak değerlendirebilir. Eubos katıyı, Eubos sıvı ve daha sonra da fizyolojik ph'lı ürünler başarılı bir şekilde takip etti.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER