5,0 (0)
Ürün Kodu : 1205
Barkod : 4021354035018

Eubos Günlük Bakım Şampuanı 150 ml Mild Shampoo For Daily Care

Marka

  Tükendi!  

Eubos

Eubos Günlük Bakım Şampuanı 150 ml


Eubos Günlük Saç Bakım Şampuanı,
Eubos Mild Shampoo For Daily Care
 
Saçınızın günlük bakımını tamamlayan bakım ürününüz Eubos Günlük Bakım Şampuanı
 
Eubos Günlük Bakım Şampuanı saçınız için tedavi amaçlı kullanılmasının yanı sıra günlük bakımınız için de kullanımı son derece uygundur. Sağlıklı saçlara kavuşturan özel formülü ile saç bakımınız için aradığınız herşeyi onda bulacaksınız. Yıpranmış saçlarda kaybolan sağlığı geri kazandırmaya yardımcı olur. Günlük olarak kullanım sonucu saç derisinin doğal tabakasına bakım sağlayarak en etkili şekilde bakımınızı daim kılar.
 
Özel karışımlardan oluşmuş zengin içeriği ile nemlendirmenin yanı sıra bileşiminde bulunan avokado yağı, papatya ve huş ağacı özü ile saçlarınız için hem kaliteli hem de doğal olarak bakımınızı gerçekleştirin. Saçlara kökten uca bakım yaparken kurumalara karşı koyarak sağlıklı saçlara ulaşmanızı sağlar. Korumanın yanında saçların her yerine dengeli olarak bakım yapar.
 
pH'ı nötr' dür. Alkalik çözelti ve sabun içermez. Boya maddesi ve muhafaza edici bileşenler içermez. Cilde ve saçlara hiçbir şekilde zarar vermediği dermatolojik testler sonucu kanıtlanmıştır. Doktor tarafından farklı şekilde kullanımı belirtilmediği taktirde her yıkanma esnasında saça ve saç derisine uygulanır ve bol su ile durulanır
 
Eubos Günlük Bakım Şampuanı dermatolojik olarak test edilmiştir.

BENZER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER