Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Estee Lauder Private Collection Jasmine White Moss Eau de Parfum Spray 75 ml - Bayan Parfümü
Estee Lauder Private Collection Jasmine White Moss Eau de Parfum Spray 75 ml - Bayan Parfümü
Estee Lauder Private Collection Jasmine White Moss Eau de Parfum Spray 75 ml - Bayan Parfümü

Estee Lauder Private Collection Jasmine White Moss Eau de Parfum Spray 75 ml - Bayan Parfümü (6473)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 355,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 319,50 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

Taze ve parlak yeşil ve beyaz çiçeklerin ferahlığı hiç olmadığı kadar arzulu, modern ve klasik çiçeklerin şık karışımı

Estee Lauder Private Collection Jasmine White Moss Eau de Parfum Spray 75 ml - Bayan Parfümü


Modern ve Klasik Çiçeklerin Şık Karışımı Aerin Lauder Özel Bayan Parfümü

Sürekli kullanmak isteyeceğiniz parfüm.

Taze ve parlak yeşil ve beyaz çiçeklerin ferahlığı hiç olmadığı kadar arzulu. Modern ve klasik çiçeklerin şık karışımı... Aerin ve Estée Lauder'ın ortak karışımı.

Oldukça yoğun, taze ve yeşil çiçeksi bir parfümdür. Hassas yosun, zengin odunlar ve 15 adet %100 saf, doğal parfüm özü ile sarmalanmış gösterişli beyaz bir buket.

Parfüm şişesinin kapağı altın rengi dokunuşlara sahiptir. Aerin Lauder, anneannesi Bayan Estée Lauder'ın kolyesinden ilham alarak tasarlamaıştır.

"Özel Koleksiyonumdaki üçün parfümleri sizlerle paylaşacağım için çok heycanlıyım.  80'lerin sonunda parfümün yapımına başlandı,mahsende tutuldu ve yakın geçmişte yeniden keşfedildi. Tamamlanması için bende kendimden bir kaç nota ekledim. Umarım benim beğendiğim kadar beğenirsiniz."
-Aerin Lauder
 


Parfüm Kategorisi: Yeşil Çiçeksi 

Üst Notalar:  taze, ışıldayan

 • Siyah Frenk Üzümü Çekirdeği Özü
 • Kasnı Özü
 • Bergamot Özü
Orta Notalar: şık karışım
 • Aerin'in Yasemin Zambak Özü
 • Estée'nin Ylang Ylang Özü
 • Estée'nin Yasemin Özü
 • Menekşe
 • Portakal Çiçeği Özü
 • Susam
Alt Notalar: sıcak ve modern
 • Silhat Özü
 • Güve Otu Özü
 • Beyaz Yosun Misk Özü (Estée Lauder'a özel)
Ürün Miktarı
75 ML
Benzer Ürünler
Etiketler
Estee Lauder, Estee Private, Estee Collection, Estee Jasmine, Estee White, Estee Moss, Estee Eau, Estee de, Estee Parfum, Estee Spray, Estee 75, Estee ml, Estee, Estee Bayan, Estee Parfümü, Lauder Private, Lauder Collection, Lauder Jasmine, Lauder White, Lauder Moss, Lauder Eau, Lauder de, Lauder Parfum, Lauder Spray, Lauder 75, Lauder ml, Lauder, Lauder Bayan, Lauder Parfümü, Private Collection, Private Jasmine, Private White, Private Moss, Private Eau, Private de, Private Parfum, Private Spray, Private 75, Private ml, Private, Private Bayan, Private Parfümü, Collection Jasmine, Collection White, Collection Moss, Collection Eau, Collection de, Collection Parfum, Collection Spray, Collection 75, Collection ml, Collection, Collection Bayan, Collection Parfümü, Jasmine White, Jasmine Moss, Jasmine Eau, Jasmine de, Jasmine Parfum, Jasmine Spray, Jasmine 75, Jasmine ml, Jasmine, Jasmine Bayan, Jasmine Parfümü, White Moss, White Eau, White de, White Parfum, White Spray, White 75, White ml, White, White Bayan, White Parfümü, Moss Eau, Moss de, Moss Parfum, Moss Spray, Moss 75, Moss ml, Moss, Moss Bayan, Moss Parfümü, Eau de, Eau Parfum, Eau Spray, Eau 75, Eau ml, Eau, Eau Bayan, Eau Parfümü, de Parfum, de Spray, de 75, de ml, de, de Bayan, de Parfümü, Parfum Spray, Parfum 75, Parfum ml, Parfum, Parfum Bayan, Parfum Parfümü, Spray 75, Spray ml, Spray, Spray Bayan, Spray Parfümü, 75 ml, 75, 75 Bayan, 75 Parfümü, ml, ml Bayan, ml Parfümü, -Bayan, -Parfümü, Bayan Parfümü,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.