Ellaro Yağlı Hassas Ciltler için Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 50+ Light Beige: Açık Bej Rengi (5411)

0,00
Marka : Ellaro
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 59,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 44,93 TL(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Güneş Çanta Hediye

Ellaro Açık Bej Rengi Yağlı Hassas Ciltler için Matlaştırıcı Güneş Kremi

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

Ellaro Yağlı Hassas Ciltler için Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 50+ Light Beige: Açık Bej Rengi


Renk: Açık Bej Rengii
Light Beige
Teinte Claire


Cilt Tipi: Yağlı Hassas Ciltler İçin

Ellaro yağlı hassas ciltler için matlaştırıcı light beige: açık bej rengi güneş kremi gelişmiş UVA ve UVB filtreleri sayesinde cildi güneş ışınlarına karşı etkin bir şekilde korur.
Ciltte kızarıklığa neden olan kızıl ötesi ışınlarına karşı korur.
Sebum içeriğini dengeleyerek ve Propionibacterium acnes'i azaltarak, akne oluşumunu etkin bir şekilde önleyen SebomineT SB-12 içerir.
Cildi matlaştırır ve gözenek büyüklüğünü minimize eder.
PABA içermez.
SPF50+ ile (yeni Avrupa Standartlarına göre) yeterli güneş koruma sağlar.

İçindekiler ve özellikleri:
. Oktil Metoksi Sinamat (UVB Filtresi)
. 4-Metilbenzilden Kamfor (UVB Filtresi)
. Butil Metoksidibenzoilmetan (UVA Filtresi)
. Oktokrilen (UVB Filtresi)
. Titanyum Dioksit (Fiziksel UVB Filtresi)


Kullanım Önerisi:
. Güneşe çıkmadan önce bol ve eşit miktarda uygulayın.
. Özellikle yüzme sonrasında ve güneşe maruz kalınan zamanlarda sıklıkla yineleyerek uygulayın


Harici kullanım içindir. Uzun süre güneşe maruz kalma özellikle bebeklerde ve küçük çocuklarda sağlığa zararlıdır. Gözlerden uzak tutunuz.
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Ellaro Yağlı, Ellaro Hassas, Ellaro Ciltler, Ellaro için, Ellaro Matlaştırıcı, Ellaro Güneş, Ellaro Kremi, Ellaro SPF, Ellaro 50, Ellaro Light, Ellaro Beige:, Ellaro Açık, Ellaro Bej, Ellaro Rengi, Yağlı Hassas, Yağlı Ciltler, Yağlı için, Yağlı Matlaştırıcı, Yağlı Güneş, Yağlı Kremi, Yağlı SPF, Yağlı 50, Yağlı Light, Yağlı Beige:, Yağlı Açık, Yağlı Bej, Yağlı Rengi, Hassas Ciltler, Hassas için, Hassas Matlaştırıcı, Hassas Güneş, Hassas Kremi, Hassas SPF, Hassas 50, Hassas Light, Hassas Beige:, Hassas Açık, Hassas Bej, Hassas Rengi, Ciltler için, Ciltler Matlaştırıcı, Ciltler Güneş, Ciltler Kremi, Ciltler SPF, Ciltler 50, Ciltler Light, Ciltler Beige:, Ciltler Açık, Ciltler Bej, Ciltler Rengi, için Matlaştırıcı, için Güneş, için Kremi, için SPF, için 50, için Light, için Beige:, için Açık, için Bej, için Rengi, Matlaştırıcı Güneş, Matlaştırıcı Kremi, Matlaştırıcı SPF, Matlaştırıcı 50, Matlaştırıcı Light, Matlaştırıcı Beige:, Matlaştırıcı Açık, Matlaştırıcı Bej, Matlaştırıcı Rengi, Güneş Kremi, Güneş SPF, Güneş 50, Güneş Light, Güneş Beige:, Güneş Açık, Güneş Bej, Güneş Rengi, Kremi SPF, Kremi 50, Kremi Light, Kremi Beige:, Kremi Açık, Kremi Bej, Kremi Rengi, SPF 50, SPF Light, SPF Beige:, SPF Açık, SPF Bej, SPF Rengi, 50 Light, 50 Beige:, 50 Açık, 50 Bej, 50 Rengi, Light Beige:, Light Açık, Light Bej, Light Rengi, Beige: Açık, Beige: Bej, Beige: Rengi, Açık Bej, Açık Rengi, Bej Rengi,
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.