5,0 (0)

Eeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan 300 ml

Marka
Ürün Kodu : 1333
Ürün Barkodu : 8680057350147
129,00 TLEeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan 300 ml


Eeose Tüm Saç Tipleri İçin Yavaş Uzayan Saçlara Özel Şampuan
 
Sağlıklı saç telleri bir ayda yaklaşık1-1,5 cm kadar uzar. Ancak saç gelişimi için sağlıklı ortam bulamayan saçların uzaması yavaşlar ve incelir.
 
Yenilik:
 
Eeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuanı Eeose Kaş ve Kirpik Serumu'nunda aktif içeriği olan PEPTIDE COMPLEX, ÉEOSE yavaş uzayan saçlar için, şampuan içerisinde yeniden formule edilmiştir.
GP4G, çok yüksek mineralli sularda yaşayan, tuzlu su karidesi olarak da bilinen, Artemia Salina adı verilen bir planktondan ekstre edilmiş bir aktiftir.
Çevresel koşullara dayanıklılığı ile bilinen Artemia, bu koşullar daha da kritikleştiğinde kendisini sert bir kapsül içersine alır ve bir tür uyku dönemine girer. Bu uyku sürecinde Artemia,GP4G adı verilen çok özel "yaşamsal" bir molekül sentezler ve depolar. Kurumuş kapsül içerisindeki Artemis, çok uzun seneler (ölçülen 70 sene) saklanabilir ve uygun koşullarda üretmiş olduğu GP4G molekülü sayesinde kapsülünden çıkarak tekrar gelişimine başlayabilir. GP4G, Artemia için yaşamsal enerji kaynağıdır. ÉEOSE Yavaş Uzayan Saçlar için Yoğun Bakım Şampuanı içersindeki GP4G, bu canlandırıcı etkisi ile saça enerji verir, sağlıklı saç gelişimini destekler. Dökülmeye karşı etkili olur, olumsuz çevre koşullarından korur ve onarır.

 
Eeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan, ayrıca saçlara yoğun bakım yapmak üzere formüle edilen bitkisel kaynaklı PHYTOCOMPLEX (Nettle&Sage & Lavander Extract) içerir.
 
Uygulama:
 
Eeose Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuanı Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın, iyice durulayın. Günlük ve sık kullanım için uygundur.

BENDER ÜRÜNLER

POPÜLER ÜRÜNLER