DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face 30 ml - Yüz Kırışıklık Giderici (6797)

0,00
Marka : DS Laboratories
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 140,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 133,00 TL(KDV Dahil)
Ücretsiz Kargo

DS Laboratories Viterol A Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Yüz Jel Losyonu

Telefonla Sipariş

Adet

Artır Azalt
Tavsiye Et

DS Laboratories

DS Laboratories Viterol A Yüz Kırışıklık Giderici 30 ml 


DS Laboratories Viterol A Lotion for Signs of Aging Face

DS Laboratories Viterol A Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Kırışıklık Giderici Yüz Jel Losyonu
 
DS Laboratories Kusursuz bir cilt için hazır olsun

Viterol.A viatrozene , kırışıklıkları gözle görülür ve ifade çizgileri azaltır ve önemli ölçüdeüzerinde tüm cilt sağlığını geliştirir , yeni bir bileşik içerenilk anti - aging yardımcısıdır . Viterol.A en büyük avantajı kapalı giymezetkisi olan sürekli ve güvenli bir tedavi , olmasıdır .

Bill Lawler , MD , estetik bir 26 yıllık geçmişi olan bir estetik cerrah , hemen hemen tüm cilt bakım ürünlerievrim tanık . " Viterol.A sonra tamamen farklı bir şey diğer kremler yok. Botox hala derin oluklar ve kırışıklıkların belirli türleri için tercihtedavi olmasına rağmen , Viterol.A benim uygulamada karşılaşılan ince çizgiler içinen etkili topikal tedavi yöntemidir . Cilt pürüzsüzlüğü ve sıkılığını açıkça görülebilen bir gelişme de var , " dedi .

Viterol.A yaklaşık 200 kere daha küçük daha sonra insan hücreleri olan organik mikro - kapsüllü alanlarda güçlü bir formüldür . Bunlar, 12 saatlik bir süre boyuncaaktif maddeleri serbest bırakmak için derinin en derin katmanlarına ulaşır. Kırışıklıklarcildinalt tabakalarında meydana yana Viterol.A diğer tüm kozmetik anti-aging yardımcıları üzerinde benzersiz bir avantaja sahiptir . Budermis vederi altı doku içine nüfuz edemez olursa olsun bir bileşiktir ne kadar etkili , sadece yaşlanmaetkileri üzerinde önemli bir etkisi olamaz . Cildin alt seviyeleri kolajen ve elastin liflerin bir ağı oluşturmak ve kırışıklıkları oluşturan derinin bu tabaka bulunmaktadır.
En çok ihtiyaç duyulan eserleri

Botox gibi diğer popüler tedavilerin aksine , Viterol.A etkileri eskitmek yok . Viterol.A , hiçbir alerjik reaksiyonlara hiçbir yan etkileri vardır , ve sürekli olarak cildinizindurumunu iyileştirmek olacaktır .
Kolay kullanım

Viterol.A sadece bir gün ve mikro - küreler içeriklerini serbest bırakmak ve 12 saatlik bir süre boyunca sürekli olarak hareket edecek bir kez uygulanması gerekir .
benzersiz ürün

Viterol.A anti- aging tedaviler gerçek bir yenilik ve araştırma 15 yıllıksonucudur . Piyasadaki başka hiçbir topikal tedavi tek bir üründe bu tür etkinlik , güvenlik ve fayda sağlar .
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
DS Laboratories, DS Viterol, DS A, DS Lotion, DS for, DS Signs, DS of, DS Aging, DS Face, DS 30, DS ml, DS, DS Yüz, DS Kırışıklık, DS Giderici, Laboratories Viterol, Laboratories A, Laboratories Lotion, Laboratories for, Laboratories Signs, Laboratories of, Laboratories Aging, Laboratories Face, Laboratories 30, Laboratories ml, Laboratories, Laboratories Yüz, Laboratories Kırışıklık, Laboratories Giderici, Viterol A, Viterol Lotion, Viterol for, Viterol Signs, Viterol of, Viterol Aging, Viterol Face, Viterol 30, Viterol ml, Viterol, Viterol Yüz, Viterol Kırışıklık, Viterol Giderici, A Lotion, A for, A Signs, A of, A Aging, A Face, A 30, A ml, A, A Yüz, A Kırışıklık, A Giderici, Lotion for, Lotion Signs, Lotion of, Lotion Aging, Lotion Face, Lotion 30, Lotion ml, Lotion, Lotion Yüz, Lotion Kırışıklık, Lotion Giderici, for Signs, for of, for Aging, for Face, for 30, for ml, for, for Yüz, for Kırışıklık, for Giderici, Signs of, Signs Aging, Signs Face, Signs 30, Signs ml, Signs, Signs Yüz, Signs Kırışıklık, Signs Giderici, of Aging, of Face, of 30, of ml, of, of Yüz, of Kırışıklık, of Giderici, Aging Face, Aging 30, Aging ml, Aging, Aging Yüz, Aging Kırışıklık, Aging Giderici, Face 30, Face ml, Face, Face Yüz, Face Kırışıklık, Face Giderici, 30 ml, 30, 30 Yüz, 30 Kırışıklık, 30 Giderici, ml, ml Yüz, ml Kırışıklık, ml Giderici, -Yüz, -Kırışıklık, -Giderici, Yüz Kırışıklık, Yüz Giderici, Kırışıklık Giderici,