Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
SVR
Svr Sebiaclear Creme Spf50 50ml - Karma ve Yağlı Ciltler için Güneş Koruyucu
<>< önceki="" sayfaya="">
DS Laboratories Spectral RS Sprey Saç Serumu 60 ml
DS Laboratories Spectral RS Sprey Saç Serumu 60 ml

DS Laboratories Spectral RS Sprey Saç Serumu 60 ml (5872)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 150,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 142,50 TL(KDV Dahil)

Yeni Saç Oluşumunu Destekleyici, Güçlendirici ve Dökülmesini Durdurucu Saç Bakım Sprey Serumu

DS Laboratories

DS Laboratories Spectral RS Sprey Serum 60 ml


Ds Laboratories Spectral Rs Hair Loss Treatment
DS Laboratories Spectral RS Thinning Hair Treatment

 
İncelmiş ve Seyrelmiş Saçlar İçin Yeni Saç Oluşumunu Destekleyici, Güçlendirici ve  Dökülmesini Durdurucu Saç Bakım Spreyi

Saç İncelmesi ve Diğer Saç Kaybı Tipleri İçin Topikal Tedavi

DS Laboratories Spectral RS Spreyi incelmiş ve seyrelmiş saçlara yoğun bakım sunan çığır açmış bir formüldür. İncelmiş ve seyrelmiş saçlara sahip olan kadın ve erkekler için ideal bakımı sağlar. Ağır kimyasallar içermez. Kullanımı kolaydır ve saç derisinin optimal duruma gelmesine yardımcı olur. Var olan saçların güçlenmesini sağlamanın yanı sıra, yeni saç oluşumunu da destekler.
Spectral RS, perifollicular fibrosis (kolejenin saç kökünde sertleşmesi ve saç kökünü sıkıştırarak yüzeye doğru itmesi neticesinde, zamanından önce saç dökülmesi durumudur.), stres, vitamin ve mineral tuzları eksikliği, ilaç kullanımı gibi birçok sebepten ötürü kaynaklanan saç dökülmesi ve saç seyrekliğine karşı kesin çözümdür.
Spectral RS hiçbir yan etkisi olmadan Minoxidil ile yakın etki yarattığı klinik deneylerle kanıtlanmış Adenosine ve Procyanidin B-2 ve C-1 içerir.
Spectral RS Adenosine ve Procyanidin B-2 ve C-1'i formüllerinde bir arada kullanan dünyadaki ilk ve tek üründür.
Biz koşulsuz olarak, Spectral RS'in, saç dökülmesini engelleyeceğini, saçın görünüşünü, sıklığını, dolgunluğunu geliştirecek olduğunu ve saç yoğunluğunu arttıracak olduğuna garanti veririz. Çok kısa vadede banyoda ve yastığınızın üzerinde daha az dökülmüş saç olduğunu fark edeceksiniz.


Kullanımı ve Şekli:
Spectral RS günde iki defa kullanılmalıdır. Spectral RS yıkanmış ya da yıkanmamış saça rahatlıkla uygulanabilir. Spectral RS saç kaybı ve azalmasının olduğu bölgeye direk olarak saç diplerine olacak şekilde en az 7-14 sprey sıkınız. Spectral RS'in saç üzerine yoğunlaşmasını önlemek için sprey saç derisine yakın uygulayınız. Deriye masaj yaparak Spectral RS'i yediriniz.

Saçlarınızı durulamayınız!!.
Herhangi bir yan etki riski olmadığı için sonuç almayı hızlandırmak için Spectral RS günde üç kez de kullanılabilir. Günde iki defa kullanımla bir şişe yaklaşık olarak 30 gün boyunca kullanılır.
Kullanmadan önce şişe mutlaka çalkalanmalıdır!!
Ürün Miktarı
60 ML
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.