Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
DS Laboratories Hydroviton CR Skin Perfecting Cleanser 80 ml - Yüz Temizleyici
DS Laboratories Hydroviton CR Skin Perfecting Cleanser 80 ml - Yüz Temizleyici

DS Laboratories Hydroviton CR Skin Perfecting Cleanser 80 ml - Yüz Temizleyici (6795)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 95,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 90,25 TL(KDV Dahil)

DS Laboratories Hydroviton Cr Cildi Mükemmelleştiren Temizleyici

DS Laboratories Hydroviton CR Mükemmel Yüz Temizleyici


DS Laboratories Hydroviton CR Skin Perfecting Cleanser

DS Laboratories Hydroviton Cr Cildi Mükemmelleştiren Temizleyici
 
DS Laboratories CR Yüz Temizleyici Hydroviton.CR kısa bir süre yıkandıktan sonra , 3 ) aknelezyonları ve kızarıklık ile işaretlenmiş 1 hissediyor görünüyor ve cilt ) , gri kuru, pul pul , kaşıntılı , 2 ) yağlı düzeltmek için gösterilir , 4 ) büyük porların çekirdeksiz , 5 ) alışılmadık hassas ya da bu semptomların herhangi bir kombinasyonu.

Sayaç üzerinde mevcuten etkili ilaçlı temizleyici - - Cildinizi dramatik yeni parlaklık ve renk , yumuşak doku ve esneklik , ve sakin bir tavır alır Hydroviton.CR tarafından mükemmel .

Prim kozmesötik formül , sağlıklı deskuamasyonunun teşvik genç dokusunu , muharebe zararlı toksinleri geri , aşırı sebum azaltmak acneform lezyonlar çözülür , tıkanmış gözenekleri tahliye ve gözenek boyutunu azaltmak için doğal meyve asitleri ve diğer keratolitikler içerdiğinden Faydaları farklı yollardan gelir . Artı, kızarıklık ve ağrı bastırmak içinepidermis deri enerjisini artırmak için , uyarıcılar ve anti - enflamatuar nemlendirmek nemlendiricileri içerir .

Şirket sadece yüksek performanslı formülleri geliştirmek için varolduğundan Dermatologlar , kozmetik ve kullanıcılar gibi iyi kendi kategorilerinde DS Laboratuvarlarıtedavileri habercisi . Yaygın temizleyiciler genellikle , doğal yağlar şeritcildi kuru , ve hatta daha fazla sebum üretmek için folikülleri teşvik ederken Hydroviton.CR , bu üstün tavrı temsil eder .

Birçok yenilikler arasında ,ürün ikinci nesil nanozom kapsülleme yoluyla eşsiz saflıkta bileşikler sunar . Bu patentli teknoloji ile organik lipozom mikroküreler , insan deri hücreleriyle daha her 200 kat daha küçük , derin , maksimum performans için giderek erimesicilt yüzeyinin altında kendi aktif maddeleri yatırmak .

Hydroviton.CR akne ve diğer cilt sorunlarına karşı çalışır, bu nedenle her zaman ileriye en iyi yüz koyabilirsiniz öğrenin .
Ürün Miktarı
80 Ml
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.