Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
DS Laboratories Keramene Body Hair Minimizer 180 ml - Tüy Azaltıcı Krem
DS Laboratories Keramene Body Hair Minimizer 180 ml - Tüy Azaltıcı Krem

DS Laboratories Keramene Body Hair Minimizer 180 ml - Tüy Azaltıcı Krem (6800)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 160,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 152,00 TL(KDV Dahil)

DS Laboratories Vücut İçin Tüy Azaltıcı Bakım Kremi

DS Laboratories

DS Laboratories Keramene Body Hair Minimizer 180 ml - Tüy Azaltıcı Krem


Keramene tedavi epilasyon dan daha az yan etki ile daha az saç büyüme anlamına geliyor.

Keramene tedavi istenmeyen tüylere karşı ikili bir saldırı başlatıyor demektir : 1 ) ipliklerini üreten durdurmak için folikülleri uyararak , ve 2 ) çoğalmasını baskılayarak böylece kalan kıllar yavaş büyür.

Tıraş , mum , yanık , çözmek , ya da saç elektroliz - - önemli ölçüde daha az sıklıkta , daha az pahalı tedaviler ve daha az boşa zamansaç büyüme inhibitörü kullanarak , bir nemlendirici uygulayarak kolay bir şekilde size tüylerini anlamına gelir .

Daha az çirkin lezyonlar ve izleri anlamına gelir; daha az utanç verici kızarıklık ve anız . Daha az ağrılı rumuz ve kıl dönmesi anlamına gelir; daha az rahatsız edici tahriş ve iltihaplanma . Daha az tehlikeli ilaç etkileşimleri ve daha az bakteriyel enfeksiyon anlamına gelir .

Her gün koltuk altı ve bacaklarını tıraş kadınlar için , Keramene haftada iki ya da üç kez geri kesme anlamına geliyordu . Tabii ki kirli sakallı saçlı savaşmış olanlar için, ince yumuşak zabıta geliyordu .
Ürün Miktarı
180 Ml
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.