Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Dottor Ciccarelli Papatya Özlü Sabunlu Eldiven 10 Adet
Dottor Ciccarelli Papatya Özlü Sabunlu Eldiven 10 Adet

Dottor Ciccarelli Papatya Özlü Sabunlu Eldiven 10 Adet (6219)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 55,20 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 52,44 TL(KDV Dahil)

Dottor Cicarelli Durulama Gerektirmeyen Papatya Özlü Sabunlu Eldiven

Dottor Ciccarelli

Dottor Ciccarelli Papatya Özlü Sabunlu Eldiven


 Dottor Cicarelli Durulama Gerektirmeyen Papatya Özlü Sabunlu Eldiven

Özellikler:

    Durulama gerektirmez
    Nazik pH 5.5
    Papatya Özlü
    Hassas ciltle uyumlu
    Yüz ve vücut için kolay temizlik

Sabunlu eldiven, seyahatte, yatan hastaların temizliğinde, doğum sonrası evde bakımda ve kısa tüylü hayvanların temizliğinde ve yıkanamama gibi durumlarda, günün her saatinde, yüz ve vücudun temizlenmesi için tasarlanmıştır.

Kullanımdan sonra durulamaya gerek olmayan bu eldiven, dokusuz kumaştan imal edilmiş beyaz bir süngerden oluşmaktadır. Vücudun pH dengesine uygun olan 5.5 pH değerindedir. Dermotolojik olarak test edilmiştir. Paket içerisinde 10 adet temizlik eldiveni bulunmaktadır.

Kullanımı: Eldiveni yıkamayı yapacağınız elinize giyin. Üzerine bir kaç damla su damlatıp yıkamaya başlıyabilirsiniz. Durulama yapmayın. Yıkanan bölgeyi bir bez parçası veya havlu ile kurulayın. Temizlik için başka kimyasallara ihtiyaç yoktur. Kullanımdan sonra eldiveni atın. Sadece bir kullanımlık olup, tekrar kullanılması durumunda etkisi olmamaktadır.  

Uyarılar: Çocuklardan uzak tutun. Göz ile temasından kaçının. Ürün içeriği ve üretici firma bilgileri alt kısımda yer almaktadır.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.