Ocean Plus Fish Oil 1200 mg 50 Kapsül Saf Balık Yağı
<>< önceki="" sayfaya="">
Dottor Ciccarelli İlaçlı Nasır Sökücü Flaster Yapışkan Kanatlı
Dottor Ciccarelli İlaçlı Nasır Sökücü Flaster Yapışkan Kanatlı

Dottor Ciccarelli İlaçlı Nasır Sökücü Flaster Yapışkan Kanatlı (6245)

5,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 28,80 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 27,36 TL(KDV Dahil)

Dottor Ciccarelli Yapışkan Kanatlı Nasır Giderici İlaçlı Flasterleri

Dottor Ciccarelli

Dottor Ciccarelli İlaçlı Nasır Giderici Flaster Yapışkan Kanatlı


Dottor Ciccarelli Yapışkan Kanatlı Nasır Giderici İlaçlı Flasterleri
 

Birim Formülü: %40 Salisilik Asit içeren flaster.

 

Özellikleri: Ayaklarda, parmak aralarında görülen her çeşit nasır ve sertleşmiş bölgelerin vücutdan hızlı ve acısız şekilde uzaklaştırılmasına yardımcıdır.

 

Önerilen Kullanım Yeri: Ayaklarda oluşan nasır ve sertleşmiş bölge üzerine uygulayınız. Uygulamaya problemli bölge düzelene kadar devam ediniz. Normal (sağlıklı) cilde uygulamamaya özen gösteriniz.

 

Kullanılmaması Gereken Durumlar: Kızarıklık, yarık ve/veya iritasyon olan ciltlerde, kesik ciltlerde kullanmayınız. Artrit ve diyabet hastalarında kullanılmamalıdır. Ürün sadece yetişkin kullanımına uygundur.

 

Günlük Kullanım Şekli ve Dozu: Her 48 saat sonunda, flasteri, nasır veya sertleşmiş bölge yok olana kadar yenileyiniz. Flastere su değdirmemeye ve normal cilde uygulamamaya özen gösteriniz.

 

Saklama Koşulları: 25 ° nin altındaki oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Uyarılar: Salisilik aside alerjisi olan kişiler ürünü kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Ürün sadece nasırlı ve sertleşmiş bölgelere uygulanmalıdır. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise mutlaka doktorunuza danışınız. Harici kullanım içindir. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza veya eczacınıza başvurunuz.

 

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için çerezler verilerinizi yasalara uygun şekilde kullanıyoruz. Detaylı bilgi için "Güvenlik ve Gizlilik" sayfamızı inceleyebilirsiniz.